Haber - Ante Rebic Beşiktaş'ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ante Rebic Beşiktaş'ta

Sakatlanmazsa eğer ligimizin üstünde bir oyuncu aldılar.
lig izlenilirlik almaya başladı beinsports üyeliği aldım hadi hayırlısı

Hasan Arat: "Rebic'in bize maliyeti 6 M€. Nereye yollayacaksınız? Elimde liste var, 18-20 oyuncu var. 12 yabancı oyuncu olması lazım. Bir de daha fazlasını satıp yerine başkalarını koymamız lazım."

Rebic ve Krunic. AC Milan'in cöpleri.

Bir kac yil önce Hakan'dan dolayi AC Milan'i yakindan takip ederdim. Inanin Milan taraftari her mac bu ikisine saydiriyordu. Gercekten de berbat topcular. Fener'le besiktas'a gitmeleri tam isabet olmus.

Sirf büyük takimdan geliyor diye asla bir oyuncu transfer edilmemeli. Büyük takimlarda ve liglerde bile o kadar cok cöp var ki.

Rebic güçlü,seri kanat forvet normalde burda is yapması gereken bir profil ama bu mallar kullanamadı herif de saldı kendini.Kullanilabilse iyi oynardı bence , sanırım önceki Avrupa şampiyonası yada 18 dünya kupasında çok beğenmiştim tabii o zamanda değil hala ama yaşlı da değil.

Rebic iki yıldır falan bitik hatta daha bile uzun süredir

Yalnız Krunic öyle değildi Pioli hala ara sıra kullanıyordu

Ama Krunic de burada hiçbir işe yaramadı

Rebic ve Krunic. AC Milan'in cöpleri.

Bir kac yil önce Hakan'dan dolayi AC Milan'i yakindan takip ederdim. Inanin Milan taraftari her mac bu ikisine saydiriyordu. Gercekten de berbat topcular. Fener'le besiktas'a gitmeleri tam isabet olmus.

Sirf büyük takimdan geliyor diye asla bir oyuncu transfer edilmemeli. Büyük takimlarda ve liglerde bile o kadar cok cöp var ki.
Aynen
Örnek: N’Zonzi
+ dünya kupasi vardi

Üst Alt