devrim özkan - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

devrim özkan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizimoğlan aşk acısına düşmesin de, ayrılmaları mühim değil. Elde orta saha yok. Aman diyim Lucas'ım. Bırakma kendini.

Bu konunun arkasında yatan gerçekleri bilse bilse Doruk bilir yazmaya girmiştim konuya ama geç kalmışım :asd:
Heralde lucasın evleneceğini falan düşünmüyordunuz?

Eğlendiler geziler ve bitti he sebebini sorarsanız. Devrimin hala taco yapamamasıymis. Aylarca tantuni yapip, taco ekmeğine koyarak lucasa yedirmis.

Gectigimiz günlerde menajeri gel sana istanbulu gezdireyim demis. Iyi olur bende devrime hediye alirim yilbasi icin neyse cikmislar baya gezince ben aciktim demis ilk mekana oturup tantuni söylemiş. Lucas daha ilk isirikta olayi anlamis kavga gurultu kopmus evde

Devrim masada oturuyor foyasi ortaya cikti tabi makyaj falan da yok aglamaktan gozleri sismis. Torreira bak ben taco yapamamani degil beni kandirmana kizdim.
Devrim ise aglamaklı ne yapamayım beceremiyorum iste demis.torreira tamam tamam demis bunu da atlatiriz deyip öpmüş. Sonra kapı zili calmis, gelen kurye taco ekmekleriniz geldi buyrun deyince

Lucas deliye donmus bari onu sen yapsaydin aylardir bir yalanin icindeymisim demis. Devrim pilini pirtini toplayip gitmis.

Lucas cidden cok duygusal o gece biraz icmiste sosyal medya fotolarini falan silmis evin her yerinde onun hatirası var tabi unutmak zor. Basta icardiyi ve muslerayi aramak istemis ama kendim savasmaliyim diyip bardagi yere firlatmis. Sonra muftaga gectinde ocakta duraan tencreye bakmis, kapagini acinca kavrulmuş tantuni etini görmus. Skrmm deyip tencereyi öylece cope atmış

giphy.gif

Son düzenleme:
Daha 1 hafta evvel birbirlerine kukum mukum demiyorlar mıydı bunlar, nasıl iş bu..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt