Dursun Özbek | Başkan - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Net şekilde yine kaybedecek pozisyona getirdi kendini. Ya sen Rahmetli Cengize yenildin yenilirkende böyle apır sapır açıklamalar, tavırlar sergiledin. Ayağına sıktın ihtiyar hoşçakal..

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erden Timurun olmadığı bir senaryoda başkanlığı çok uzun sürmez.başkan seçilse bile sürekli istim üstünde olacak.seneye yeniden seçime gidilir muht

Erden Timur olmasa cemiyette şampiyonluk kutlamalarında re re re ra ra ra yerine stadyumlar istifa diye inliyordu.

2 senelik başarıyı kendine yazmasın diğer branşlar rezil kepaze durumda futbolda ayakta tutan Erden Timur ve Okan Buruk bunlar olmasa rezil bir başkanlık dönemi olurdu.

Erden Timur'un açıklamalardan sonra en ufak olumsuzlukta istifa denilmeye başlayacak.

Erden Timur olmasa cemiyette şampiyonluk kutlamalarında re re re ra ra ra yerine stadyumlar istifa diye inliyordu.

2 senelik başarıyı kendine yazmasın diğer branşlar rezil kepaze durumda futbolda ayakta tutan Erden Timur ve Okan Buruk bunlar olmasa rezil bir başkanlık dönemi olurdu.

Erden Timur'un açıklamalardan sonra en ufak olumsuzlukta istifa denilmeye başlayacak.
Dursun ne zaman cıkıp ben ben ben dedi

her konuşmasında erden timuru övdü bizzat hakkını verdi

bence fazla yükleniyorsunuz. dursun başarısız olursa onada sabretmek zorunda degiliz

@Murat Durmaz barışalım mi artık. Dursun ozbekte buluşalim. Sıkı bir Dursuncu olduğun söyleniyor kulislerde
Küs değiliz ki :D Dursun'u hem Fatih hocayı getirir diye destekledim Okan hocayı da severim orası ayrı ama :D 1 de Eşref seçilmesin diye istemiştim.Şimdi gerek açıklamalrıyla gerek Erden başkana yönetimde yer açmamasıyla istemiyom.Diğer tarafta da Ünal Aysal falan filan var :D Kimseyi desteklemediğim 1 seçim olur gibi benim yav :D

Küs değiliz ki :D Dursun'u hem Fatih hocayı getirir diye destekledim Okan hocayı da severim orası ayrı ama :D 1 de Eşref seçilmesin diye istemiştim.Şimdi gerek açıklamalrıyla gerek Erden başkana yönetimde yer açmamasıyla istemiyom.Diğer tarafta da Ünal Aysal falan filan var :D Kimseyi desteklemediğim 1 seçim olur gibi benim yav :D
Erden baskana yonetımde yer acmaması olayı nerden cıktı ben mi kacırdım bişey

Dursun kimde böyle bişeyi yapabilecek kudreti kendınde görüyor

Üst Alt