GSC Haber - Dursun Özbek Şampiyonluk İçin Seçim Bilgilendirme Toplantılarını İptal Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek Şampiyonluk İçin Seçim Bilgilendirme Toplantılarını İptal Etti

Dursun Özbek: "Dün gece orada olmamam belki de olayların daha üst boyutlara geçmesini engellemiştir. Eğer orada olsaydım, Ali Koç benim cesedimi çiğnemeden ordan içeriye adım atamazdı."

Dursun Özbek: "Ali Koç yaklaşık 70-80 tane adamıyla, bunların içinden 4'ü silahlı adamla stada geliyor. Bu ayıptır bu eşkıyalıktır. Bu terörizmdir. Terörist ne yapar; benzer şekilde adamlarını toplar gelir bir yeri basar."

Dursun Özbek: "Artık seçimin önemi kalmamıştır. Ya ben seçilirim ya Süheyl Bey seçilir. İkimiz de Galatasaraylıyız. Burdaki topyekûn mücadele her şeyin önüne geçmiştir. Artık bütün Türkiye'ye Ali Koç'un sadece seçim derdinde olduğunu göstermeliyiz."

Cikip hepsine dümdüz cekeceksin bunlar bu cümlelerden anlar. yumusak yumuşak konusmak bu sehir eskiyalarinin haddini cesaretini artırır bu yasa gelmissin biz mi ogretelim sana ?
Evet dümdüz çekeceksin

Dursun giderse Ünal Aysal sadece söylemleri ile koçu kuzuya çevirir. Bence zamanında rivanin iznide verilmeliydi, gittiler dursuna verdiler, Aysala vermediler. Güzelim kulübü şamar ogluna cevirdiler

Dursun giderse Ünal Aysal sadece söylemleri ile koçu kuzuya çevirir. Bence zamanında rivanin iznide verilmeliydi, gittiler dursuna verdiler, Aysala vermediler. Güzelim kulübü şamar ogluna cevirdiler
Ünal Aysal baytı diyorlardı renktaş durumu nedir bilgin var mı? Eski Aysal kusursuzdu ama gariban haliyle etkili olur mu? Yoksa kaybedilen kredibilite için mi burda olur kuşkuluyum

Yahu Allah aşkına aysalıda biliyoruz.
Biraz samimi olun gerçekleri görün.

Galatasaraylılığı bile tartışılacak ünal aysalı övmeyin burada.

Dursun özbekde sırf şu klüpde nakit akışını sağlayabildiği için başkan oluyor.yok işte çıkmıyor bu lanet olası genel kuruldan.Hep aynı adamlar.

Bu genel kurul yapısıyla biz istediğimiz başkanı zor görürüz.
Bu tabiki hepsi değil genel kurullarda ama en önde oturan kurtulsak dediğimiz adamlara tepki şart.
Yahu erdern timur gibi bir adamı bile küstürdü .Ondan sonra sabancı gel başkan ol erden gel başkan ol.Nasıl yapsın bu adamlar bu olduğu yerde başkanlık yöneticilik.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yahu Allah aşkına aysalıda biliyoruz.
Biraz samimi olun gerçekleri görün.

Galatasaraylılığı bile tartışılacak ünal aysalı övmeyin burada.

Dursun özbekde sırf şu klüpde nakit akışını sağlayabildiği için başkan oluyor.yok işte çıkmıyor bu lanet olası genel kuruldan.Hep aynı adamlar.

Bu genel kurul yapısıyla biz istediğimiz başkanı zor görürüz.
Bu tabiki hepsi değil genel kurullarda ama en önde oturan geberselerde kurtulsak dediğimiz adamlara darbe şart tepki şart.
Yahu erdern timur gibi bir adamı bile küstürdü şerefsizler.Ondan sonra sabancı gel başkan ol erden gel başkan ol.Nasıl yapsın bu adamlar bu şerefsizlerin olduğu yerde başkanlık yöneticilik.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aysalin Erden gibi kusturulup gittiğini(bir nevi kaçtı adam) hatırlıyorum hafızam yaniltmiyorsa. SPK bir yandan, genel kurul diğer yandan, FT başka bir yandan.. oda sizinle mi ugrasacam diye kaçtı. Yaptığı yanlış, ama o yanlışa kadar bir sürü doğrusu vardı. Dursunun Erden harici bir doğrusunu görmedim. Yaşı gereği aysalin da yapabileceği birşey yok, 82 oldu herhalde, maddi durumuda eskisi gibi değil, ama en azından yöneticisinin birini tehdit ettirip, diğerinin dövülmesine karşı 2 çift laf ederdi diye düşünüyorum. Ali bey Ali bey diye peşinde dolasmaz

Üst Alt