GSC Haber - Dursun Özbek: "Şimdi ben geldim. Ali Koç eğer yüreğin yetiyorsa gel buraya! Delikanlıysan gel!" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek: "Şimdi ben geldim. Ali Koç eğer yüreğin yetiyorsa gel buraya! Delikanlıysan gel!"

Arkadaşlar Dursun'u haklı gördüğüm tek nokta.. Artık şerefsizliğin seviyesini bu noktaya getireceklerini oda tahmin edememiştir..

Bu mallar kendilerini açıkca öldürtmek istiyorlar.. Sen futbolcuların ekiplerin ve kendi güvenliklerinle en fazla 200 kişi böyle gittin arbede yaratmaya yaptın kahbeliği.. Peki.. Gelecek sefer ne olur karşı kulüpler tedbirini alır 2000 kişiyle etrafını kuşatır senin ananı

Ondan sonra Polis nerde diye ağla ağla dur.. Her türlü kahbeliği , provakasyonu yap sonra

Arkadaşlar Dursun'u haklı gördüğüm tek nokta.. Artık şerefsizliğin seviyesini bu noktaya getireceklerini oda tahmin edememiştir..

Bu mallar kendilerini açıkca öldürtmek istiyorlar.. Sen futbolcuların ekiplerin ve kendi güvenliklerinle en fazla 200 kişi böyle gittin arbede yaratmaya yaptın kahbeliği.. Peki.. Gelecek sefer ne olur karşı kulüpler tedbirini alır 2000 kişiyle etrafını kuşatır senin ananı

Ondan sonra Polis nerde diye ağla ağla dur.. Her türlü kahbeliği , provakasyonu yap sonra
Bu konuda dursuna kimse bişey diyemez stat boşalmış herkez gitmiş adam geliyor böyle saçmalık varmı delikanlıysan herkez stattayken yapacaksın o erkekliği

bence aziz yıldırımın basın toplantısı telleri kopardı bu herifte

valla çukur dizisi gib şu olay...

çıkacakmış terbiyesiz herif sert açıklama yapacakmış. ben azize saracak diye düşünüyorum.

yav bu olanın dursun başkanlada alakası yok (bugün için) - ya da yeri geldiğinde çıkıp aynı şekilde cevap vermemesiylede alakası yok- kafayı şaşırmayın.

laf anlamaza verdiğin her ilgi onu yüceltir.

karşımızdaki adamın akıl sağlığı yerinde değil - ve en önemlisi böyle elini kolunu sallaya sallaya hareketler yapacak laflar edebilecek gücü / bağlantısı / forsu ne derseniz deyin var ve bunun sınırlarını zorluyor.

bu işin sporla falan alakası yok . orası mantalitenin yayıldığı tema.

hiç bir şey yapmasaydı - biz daha karışacaktık - şimdi maçtan sonra dağılmış GS modunu şu hareketi tekrar birleştirdi DE - ne yapacağız bu gidişle yolda farklı forma giyiyor diye tekme tokat birbirine mi dalacak insanlar. hastalıklı işler.

ne farkı var HUM ' e yumruk atan başkandan şimdi Ali Koç'un ? 0 ... hiç bir farkı yok...

yav bu olanın dursun başkanlada alakası yok (bugün için) - ya da yeri geldiğinde çıkıp aynı şekilde cevap vermemesiylede alakası yok- kafayı şaşırmayın.

laf anlamaza verdiğin her ilgi onu yüceltir.

karşımızdaki adamın akıl sağlığı yerinde değil - ve en önemlisi böyle elini kolunu sallaya sallaya hareketler yapacak laflar edebilecek gücü / bağlantısı / forsu ne derseniz deyin var ve bunun sınırlarını zorluyor.

bu işin sporla falan alakası yok . orası mantalitenin yayıldığı tema.

hiç bir şey yapmasaydı - biz daha karışacaktık - şimdi maçtan sonra dağılmış GS modunu şu hareketi tekrar birleştirdi DE - ne yapacağız bu gidişle yolda farklı forma giyiyor diye tekme tokat birbirine mi dalacak insanlar. hastalıklı işler.

ne farkı var HUM ' e yumruk atan başkandan şimdi Ali Koç'un ? 0 ... hiç bir farkı yok...
Özbek'e tepki gösteren göstersin ama asıl tepki bunu yapmalarını sağlayan polise, Bakanlara olmalı asıl onlara tepki gösterip baskı yapılsın ki bu olaylara cezalar verilsin artık.

Mert hakan adli 7 iqlu eşşeğe tutulan taraftar ve topcular siz manyak misiniz bilader

Herifi kendi takimi ve taraftari dahi ciddiye almiyor

İnanilmaz salaklik yapildi birakin takilsin kodum şabanı
Maç başından beri buna takığım ben de. Abi sen ne diye madde atıyorsun o herif için. Gereksiz yere gerginlik katıyorsun takımının oyuna girmesine fırsat vermiyorsun. Deplasman takımı için bunlar hep ekstra motivasyondur. Halem de maçı aürekli soğutunca adamların ekmeğine yağ sürldü

gene çıktı ortaya selahattin baki..

hakemi gsyi tff yi hepsini yendik falan diyor ... bunların tüm yönetim bir şeyler mi kullanıp çıkmışlar dışarı bugün.

Üst Alt