Video Haber - Dursun Özbek'ten Ali Koç'a: "Terör örgütleri bu ülkeyi bölememişken, sen mi böleceksin?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Dursun Özbek'ten Ali Koç'a: "Terör örgütleri bu ülkeyi bölememişken, sen mi böleceksin?"

Yakın zamanda TV de izlediğim bir konuşmasında ''FB başkanlığında az sürem kaldı'' lafını etmesi dikkatimi çekmişti. Acaba diyorum, ortalığı yangın yerine çevirip başkanlıktan uzaklaştırılma gibi bir fantezi mi kurguladı?!..

Böyle orantısız ve ucu iktidara da dokunması kaçınılmaz sözler sarf etmeye devam ederse, olması gereken de o...Allah ıslah etsin...
Ailesi uzun süredir başkanlığı bırakmasını istiyor. Selahattin ve etrafındaki diğer şahısların pohpohlamalarıyla devam ediyor görevine.

Bu tavrın sebebi de kimsenin kendisine dokunamayacağını düşünüyor olması. Soyadı Koç olduğu için.

Görüldüğü üzere Selim Bey doğruyu söylemiş zamanında.
Zamanında Aziz Yıldırım demişti Selim Soydan'a bu adam proje diye sanırım. Selim Soydan'da buna dile getirmişti. Hatta buna karşılık Ali Koç ben mi Fetöcü hakim ve savcıları kulübe üye yaptım onlarla maç yaptım demiş ve Fener'in nasıl bir kumdan kale olduğunu bir nevi itiraf etmişti ama koyun Fener taraftarı bunları dememiş gibi davranıyor tabi sonra Aziz ile "Fetö ile mücadele etti" dedi utanmadan. Ali Koç'un klasik tavrı Nihat Özdemir için başkanken "Nihat abimizin her daim arkasındayız" şampiyon olamayınca "Nihat Özdemir Fetö", yine Büyükekşi için ilk baş" Fetö ile ihtisatlı" sonra " devrimci, çok çalışıyor, memnunuz" en son dün " Ben en başından karşıydım." lakabının hakkını tam anlamıyla veren biri Ali Koç.

Yakın zamanda TV de izlediğim bir konuşmasında ''FB başkanlığında az sürem kaldı'' lafını etmesi dikkatimi çekmişti. Acaba diyorum, ortalığı yangın yerine çevirip başkanlıktan uzaklaştırılma gibi bir fantezi mi kurguladı?!..

Böyle orantısız ve ucu iktidara da dokunması kaçınılmaz sözler sarf etmeye devam ederse, olması gereken de o...Allah ıslah etsin...
Fener seçimleri var Mayıs ayında bizim gibi denilene göre Ali Koç şampiyon olsa da olmasa da bırakacakmış sanırım artık Koç ailesi istemiyormuş.

Fener seçimleri var Mayıs ayında bizim gibi denilene göre Ali Koç şampiyon olsa da olmasa da bırakacakmış sanırım artık Koç ailesi istemiyormuş.
Bunların konuşulduğunu biliyorum da dünki sözlerin ''Gemileri yakmak'' anlamına gelebilecek kadar ağır ve pervasız olması nedeniyle 'acaba?' dediğimi ifade etmeye çalıştım...

biraz ağır konuşmuş ama doğru konuşmuş. futbolu amigo zihniyetle yorumlayan gerizekalıları türk futbolundan temizlemek lazım. bu asalak güruhun ekstrem versiyonu her hafta iftiralar atan Fenerbahce spor kulubudur. Daha hafif ama kulübüne zarar verenler ise diğer büyük kulüplerde var. bu asalaklar yetişkin futbol severleri futboldan soğutuyorlar.

Şu olayları devlet yetkilileri görmüyor mu. Bununla ilgili kanunlar var. Teşvik etmek vs. Buna sebep plan yöneticiler neden tutuklanmiyor. Bu ülkede adalet varsa böyle olmalı. Şu tehdidi yapan kişilerinde ceza yemesi lazım. Karşı taraftan birileri kizip gidip su elemanları kurşunlasa bicaklasa bisey yapsa kim suçlu olcak?
Seni bostan korkuluğu diye mi seçtiler Chpnin başına,grup toplantısında anlat işte bunları

CHtAg3SUAAMoK60

bu demeçteki tek yanlış iş - "terör örgütü" kavramını kullanarak genel havayı politikleştirmiş olmak.

"Spor - futbol nezdinde daha falza bölünüp gerilmek" dese yeterli bana göre.

Üst Alt