GSC Haber - E. Timur: "Dursun Başkanımız ile Florya konusunda farklı düşünüyoruz ama yönetimde yer almamamın sebebi Florya değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber E. Timur: "Dursun Başkanımız ile Florya konusunda farklı düşünüyoruz ama yönetimde yer almamamın sebebi Florya değil"

Erden Timur: "Matematiksel olarak şampiyon olmadığımız için konsantrasyonumuzu son ana kadar götürmemiz gerekiyor. Henüz gelinen bir nokta yok. Sonuna kadar bu işi götürüp şampiyon olmak istiyoruz. Tüm camiamıza çağrıda bulunmak istiyorum. Biten bir şey yok."

Erden Timur: "Tabii bu tip konular değil, saha içi konuşmak için buradayım. Galatasaray siyasetinin içinde yer almak istemiyorum. Bu yüzden yönetimde yer almadım. Ama katkım olabilecek ne varsa herhangi bir yerde katkı vermeye çalışıyorum."

Erden Timur: "Florya konusun tüm Galatasaraylıların göz bebeği bir konu. Güncel rakamlara göre buralarda çevrede ne desem siyasetin içine girecek ama kendimiz mi yaparak yoksa kat karşılığı mı konusu var. Kendin yaptığında daha fazla kar edersin. Galatasaray fazla kazanır."

Erden Timur: "Baştan beri söylüyorum; benim görüşüm Florya projesini kendimiz yapmak. Esas olan buradan en yüksek geliri elde etmek."

Erden Timur: "Dursun başkanla Florya konusunda farklı düşünüyoruz ama yönetimde yer almama sebebim kesinlikle bu konu değil."

Erden Timur: "Seçim sürecinde de seçim sonrasında da Florya konusunun hiçbir yerinde olmayacağım. Tekrar tekrar ediyorum; Dursun başkan ile yöntem konusunda farklı düşünsek de benim olup olmamamla alakası yok."

Erden Timur: "Peşkeş diye bir şey söz konusu olamaz. Dursun başkan ile kırıldığımız farklı noktalar olabilir ama kimseye bu anlamda ne olursa olsun haksızlık yapılınmasını istemem."

Erden Timur: "Hepimiz şampiyonluk modumuzu açtık (Gülerek)."

Erden Timur: "Başta Okan hocamızın, Dursun başkanımızın, yönetimimizin ve aslan futbolcularımız sayesinde başarılarla kombine bulmakta sıkıntısı oluyor. Nasıl yapılır bilmiyorum ama bu stadyum kapasitesi bize yetmeyecek o net (Gülerek)."

Erden Timur: "Mertens muazzam bir performans gösteriyor. Biz Belçika nüfus müdürlüğüyle görüşüyoruz 'Bu yaşta bir yanlışlık var' diye (Gülerek). Görüşüyoruz. O da Galatasaray'da kalmak istiyor."

Forza Cimbom

Moderatör tarafında düzenlendi:
1-bbden niye çıkamadınız
2-aurier ismini ilk kim zikretti
3-floryayı dediğin gibi biz mi yapıcaz yoksa başkası mı
4-devam etmeme sebebin dursunun floryayı değerlendirme şekli mi
5-transfer çalışmalarına başladın mı
6-boeyin parası nerde
6-design zımbırtısında sergio ve ndombeleye koleksiyon yapalım diyen über zeka kim
7-sen gittiğinde ikardi ve toreira gidicem diye tutturursa napcez
8-crouch

Üst Alt