EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz!

Cevap: Eurocup Final | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | 9 Nisan| ŞAMPİYON GALA

Allahım Pazar günleri şunlara da bi geçirelim başka bişey istemiyorum.

Cevap: Eurocup Final | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | 9 Nisan| ŞAMPİYON GALA

rahat ol.. Pazar cidden rahat maç bekliyorum. bizimkiler istekli ve 90 dk kendilerini kassınlar. Arda - Baros Fenere yeter... onların gol atması cidden çok zor.

Antucan'dan kesitler..:D

Dumur olmaktan Fransa - İtalya'yı karıştırır.Züğürt tesellisi forever..

Yazık :eek: Sanki Taranto başkanı.

Artık bi kupaya göz koyun da Avrupa'yı bi görün yahu :D

Senin haberin olmuş da NtvSpor'u izleyip ürkmüşsün ya o yeter :D

..

Züğürt tesellisi:D

Tebrıklerrrr kızlarrr .. Galatasaray turkıyedır

Bize bu kupayı getiren inanç..Maç içinde fark arttı azaldı ama bizler yılmadık,televizyon karşısında ben ve milyonlarca Galatasaray taraftarının kalp ritimleri anlatılacak gibi değildi ..Dediğim gibi bizler inandık,basketbolcularımız inandı ve AVRUPA ŞAMPİYONU olduk!!!

Seimone Augustus'un sevinci mükemmeldi.Helal olsun sana Augustus . Augustus uzun yıllar bu forma altında oynayacağının sinyalini vermedi mi sizce?

Bütün basketbolcularımızı kutluyorum,onlara ve oraya gelip boğazları patlayıncaya kadar hiç susmayıp destek veren taraftarımıza çok teşekkür ederim...

Söylenecek tek bir şey var...

WE ARE THE CHAMPİONS ! !

Rakiplerimiz bizden korksun!

Alışın artık,daima ÇILDIRTIR bu kızlar!!!

Işıl Alben birazdan NTVSpor'da.Birini daha söyledi ama duymadım.

Mihriban Oğuz'muş.

Cevap: Galatasaray Bayan Basketbol Takımı FIBA Eurocup Şampiyonu

Özhan Canaydın gitti her branşta başarılar ve şampiyonluklar ard arda gelmeye başladı.Futbolda geçen yılki lig şampiyonluğu,UEFA Kupasında 4. tur (daha da ilerisi olabilirdi ama şanssızlık),Bayan basketbolda Avrupa şampiyonluğu,Tekerlekli sandalyede lig,şampiyonlar ligi ve kıtalararası kupa,voleybol bayanlarda playoff yarı finali (şu an için).Atılım yapamadığımız basketbol erkek ve voleybol erkek takımları kaldı şuan.Voleybol erkek için sezon bitti ama basketbol erkeklerde şampiyonluk umudumuz var.Futbolda ve bayan basketbolda da lig şampiyonlukları uzak değil.Bunlar daha başlangıç.Özhan Canaydın'ın bıraktığı enkazdan yavaş yavaş kurtuluyoruz.

Fenerliler Taranto dandik vs diyorlardı

adamların resmi sitesi girsinlerde baksınlar İtalya Liginde kaçıncılar???

2. İtalyan sitlerine girsinler La Gazzzetta vs.. haber var mı yok mu :))

Taranto Cras Basket

Cevap: Galatasaray Bayan Basketbol Takımı FIBA Eurocup Şampiyonu

Çok büyük bir başarı,gurur duyuyorum takımımla!..

Cevap: FIBA Eurocup Şampiyonu GALATASARAY! (82-63)

090409-gskupa.grid-6x3.jpg

götür..:ka05:

Cevap: FIBA Eurocup Şampiyonu GALATASARAY! (82-63)

Maçtaydım müthiş bi atmosfer vardı susmadık susturmadık

İtalyanlar herhalde tribün nasıl yapılır anlamıslardır

Avrupa Şampiyonuyuz lan var mı ötesi.....

Üst Alt