GSC Haber - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: "Florya projesi, Galatasaray'ın geleceğidir" - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: "Florya projesi, Galatasaray'ın geleceğidir"

Dursun ozbek seçilirse Erden bey sportif as'de tekrardan görev alabilirmis. Böyle soylentiler var.

Erden beyin Florya değilde Ali koç'un hakaretlerine karşı kulub içersinden destek gelmemesine kırıldığı söyleniyor. Haklida olabilir. Başkan dışında kimse çıkıp açıklama yapmadı. İkinci başkan Metin Öztürk'ten mesela ben duymadım. Eski yöneticilerden Turgay Kıran Erden bey hakkında asılsız bir kaç şey söyledi. Genel kurulda bir kaç üye Erden bey hakkında saçma sapan konuştu falan.

Erden bey hakkında sosyal medyada karalama yapmak için sistemli çalışıyorlar. Seher yaşayacak gibi yurtdışına kaçan tetikçi gazeteciler, lube ayar gibi ne idigü belli olmayan gazetecileri tutmuşlar.

Erden bey belki yeterli desteği görmediğini düşünüyor. Adamı İCARDİ savunuyor ya. Bizim yonetimde başkan dışında ses seda yok

Ee tabii ki Dursun Özbek'in iş yapma yolunu destekleyen daha çok kişi olacaktır. Çünkü o şekilde yaparsak daha çok kişinin karnı doyacaktır. Herkes ekmeğinin peşinde, biz ise Cimbom'un peşindeyiz.

Tabi bir soylenti. Kaynak bu. Samiyen haberin takip ettigi iletişimde olduğu biri. Sanırım avukatti kendisi. Doğruluğu seçim bittikten sonra belli olur.

Erden Bey tarafından da keza devam edeceği yahut bırakacağı konusu ile ilgili net bir söylem gelmedi. En azından bu kısım netleşmiş olsa idi muhtemelen seçimi çok daha rahat kazanırdı diye düşünüyorum. Belki de Erden bey seçime etki etmemek adına böyle bir yol izlemişte olabilir.
Erden beyi düşününce olabilir, kendisi gerçekten ince ruhlu bir insan.

Sürekli dillendirilen bir dezenformasyon gözlemliyorum

Diyorlar ki kardeşim Türkiye ekonomisinin ne olacağı belli değil bu evler satılmazsa ne olacak

E evler satılmazsa her iki senaryoda da para alamıyoruz. Florya'dan gelecek ufak bir ön ödeme bizim için ne değiştirecek ki? Nakite sıkışık bir kulüp değiliz. Florya gibi bir değerden vazgeçiyorsak öyle bir operasyonla vazgeçmeliyiz ki yerine benzer bir sigorta koyabilmeliyiz

Millet Dursun Özbek'in anlaştığı firma tüm parayı önden verecek sanıyor. Hayır öyle olmayacak. Riva'da hala evlerin yapılıp satılmasını bekliyoruz örneğin. Burada da aynısı olacak. 10 sene içinde alırsak şükrederiz. O zamana kadar TL cinsinden yaptığımız sözleşme ne hale gelmiş olur allah bilir

Zamanında Riva için de bunu demişti. Ben bu adama güvenmiyorum, gerçi konu bu kadar ciddi olunca babamın oğlu da olsa sağlam bir denetçi isterim. Aksi halde olacağı hepimiz biliyoruz. 2 sezon şampiyonluğa aldanıp her şeyi teslim etmemek gerek

Çünkü o zaman seçilebilmesi için Erden Timur’a ve bu projenin bu şekilde evrilmesine ihtiyaç vardı.

İlk döneminde de muhalefetin rahatsızlığını görüp baskın seçim yapmıştı. Saha sonuçları ve takım fena gitmiyordu, bunu da fırsat bildi. En büyük rahatsızlıklardan biri Riva ve Florya’nın Emlak Konut’a verilmesiydi. O zaman da argüman belliydi.

2018’de kaybettirdi bu argüman, sonra seçilmek için argüman ve projeyi değiştirdi. Seçildi.. Şimdi tekrar sportif başarıyla birlikte 2018’de kendisine kaybettiren argümanlara ve projeye döndü. Erden Timur’a kenara çekti…

Güvendiği sportif başarı, 2 senedir şampiyonluk falan ama Galatasaray genel kurulunu unutuyor. Öyle göz boyamalara karnı tok, giderler Süheyl Batum’u seçerler yine attan düşmüşe döner.

Ne güzel tıkır tıkır işleyen bir sistem kurdun. Futbolda başarı var. Sponsor yağıyor. Bilet, forma gelirleri artmış. Elinde Florya gibi bir hazine var. Erden Timur gibi bir yöneticin var. Adamın dediği şekilde yapsan Florya'yı ve borcu sıfırlasan herkes önceki dönemini ve Riva'yı unutacak sende Galatasarayın en büyük başkalarından biri olacaksın.

Bu inat nereden geliyor. Anlamak çok zor. İnsanların gözünü ne kör ediyor. Para desen parayla işi yoktur. Kendinden başka kimsenin ön planda olmasına dayanamıyor mu? En son sözü ben söylerim mi diyor? Cidden anlamak güç.

Tek yapacağın gidip Erden Bey'i ikna etmek. Basın karşısına beraber çık ve Florya'yı doğru bir şekilde yap.

Kimse Süheyl Batum gibi birini istemiyor ama bu şekilde davranarak zorla seçtirecek adamı. Yazık.

Kat karşılığı yöntemin de taşeron firmanın parasını kullanmak gibi bir avantaj var. Kendimiz yaparsak para bulmak zorunda kalacağız. Topraktan satışlar olabilir ama kaç tane ev satılacağı belli değil.

Üst Alt