GSC Haber - Galatasaray, Batshuayi'yi Gündemine Aldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Batshuayi'yi Gündemine Aldı

?

• Gelsin

• Ben istemem

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İcardi'ye yedek olmaktan öteye gitmeyecek yeni aldığımız forvet. Batshuaiyi maliyeti çok yüksek olabilir. Carlos Vinicius ayarında bir forvetle devam edilebilir. Mesela dün ki Marcao gibi aygır bir forvet bulabilirsek yeter

Batshuai Türkiye ye gelmeden önce de bizim listemizdeydi. Elmas dönemiydi sanırım. Tam hatırlamıyorum... O dönem ben gelmesini istiyordum...

3 milyon euro kazanıyor Fenerbahçe'de.
Yedek-yardımcı forvet olarak 2.1 milyon euroya gelecekse gelsin.

Fakat Fenerbahçe'den topçu almaya karşıyım, içime sinmez.

Adam yedekte süper iş yapar. Yani kendini kanıtlamış biri işte. Alma durumunuz yoksa bile, uzaktan da olsa ilgilenelim. Bunlar bize kaptırma korkusu ile yıllık 5-6 bile verirler. Kol gibi girsin

İcardi'ye yedek olmaktan öteye gitmeyecek yeni aldığımız forvet. Batshuaiyi maliyeti çok yüksek olabilir. Carlos Vinicius ayarında bir forvetle devam edilebilir. Mesela dün ki Marcao gibi aygır bir forvet bulabilirsek yeter
Sag ve sol kanat yedeklerinin biri 7, biri 3.5 milyon euro aliyor. Santrafor da yedegin birinci santrafora yakin kalite de olmali. 10-12 extra mac var avrupa da bu sene minimum. Vinicius kalitesizligi ile devam, icardinin sakatlandigi noktada intihar olur.

Yedek forvete çok para harcamaya gerek yok. İcardi'den dolayı sezon boyunca 3 dakika falan oynayabilecek zaten. İki ayağı olan biri olsun yeter.

Karaktersiz olusunu g3ctim herif bejeke ve fenerdeki ilk senesinde abuk subuk goller kaciriy9rdu. Kontrat senesinde azcik kipirdandi, eyt'li cekonun onune gecti diye mi istiyonuz?

zaten 12 yabancı hakkı var.Muslera,Köhn,Nelsson,Davinson,Lucas,Ziyech,Mertens,Icardi desen 8 burdan oluyor üstüne hala sözleşmesi olan Tete ve Zaha da var.1 sağ bek lazım,1 8 ve 10 da lazım Zaniolo falan da gelecek kalacak mı belli değil o yüzden yabancı forvet dünyanın en mantıksız işi üstelik bats minimum 2.5 para alır bizden.Erencan yada Bertuğ falan olmalı yedek.

Pivot özelliği gelişkin, maçına göre veya maç içinde İcardi ile birlikte çift forvet oynayabilecek biri tercih edilmeli. Adam Buksa önerim bu yüzden...

Üst Alt