GSC Haber - Galatasaray, Gronbaek'ı Transfer Etmek İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Gronbaek'ı Transfer Etmek İstiyor

Haaland 3 milyon veremediğimiz değil de 3 milyon verdik ama taksitle verdik onlarda bunu kabul etmedi diyeydi haberler tabi ne kadar doğru tartışılır. Sonra 8'e mi yada 5+ pay veya bonusa trasnfer yaptı çünkü. O dönem ffp vardı sanırım. Bu arada Gronbaek eder bence en azından izlediğim maçlarda beğenmiştim. Gedson'dan falan iyi topçu yani.

Seyretmedim bilmiyorum. Avrupa'da oynayan diger genc islandinavlarin performanslariylan karsilastirmak isterim. Her ne kadar ayni futbolu oynamasak ta bu tur topcularin ne yaptigini bilmek lazim. Benden iyi kesif olur ha

İnşaallah n dombele ver Sergio nun da gideceğini hesaba katarsak 3 orta orta saha düşünülüyordur. İlkay (8-10) Gronbaek (8-10) ağırlıklı olarak 8 oynar bu çocuk Kerem demirbay ile değişmeli+ hojberg (6-8) tabi bu yazdığım isimlerin 3 u olur mu zor ama planlama bu şekilde olmalı.

HOGHBERG istiyorum
nokta atisi bir tipoloji. prototip olarak sevdigim tur oyunculardan.
saha ici proflugu nazarim da mertens familyasindan.

teknik kurgu : 4231 den kolay kolay vazgecmez okan hoca. ki ,- gecmesinde.
bu kurgu da basarili olunan 2 sezon bu baglam da mukemmel bir done.
bunu sadece saglamlastirmamiz gerek. ozellikle cl arenasi avrupa kupalari geneli goz onune alindiginda, saha da eksik kaldigimiz yetersiz durdugumuz noktalari duzeltirsek, istenen buyuk basarilar -avrupa da yeni bir kupa ,vs gelebilmesi utopik degil. orta sahaya 2 net oyuncu alinmali. biri hojbjerg ,digeri kurguya uygun nokta atisi tarzda olmali. risk yapmamaliyiz , sag bek keza saglam bir isim olmali. velhasil, sezona uzun maratona eksiksiz girmeliyiz.

kanimca bu oyuncu mevcut sablon da hocayi ihya eder. kaldiki, her kurgu ve taktige esnek olusu dolayisiyla da da pragmatik duzende de eli kolaylastiran onemli nuanslara sahip bir profil. en begendigim bold yonu ; fundamental yonunun guclu olusu . fundamental seviye de -hagi den bagimsiz - kwell, sneijder,mertens gibi oyuncularin yeri bende ayridir. bu oyuncu gelirse, benzer bir fundamental etkiyi sahaya yansitacaktir -bunda suphem yok.

cikis yaptigi 17 yas doneminden bugune kariyerini nacizane takip ederim.
ozellikle bayern deneyimde ki calistigi top klas hoca(pep) ve oyuncu kadrosu nun kendisinin oyun gelisimine ozellikle ^versatile nuans^ noktalarina inanilmaz bir katki sagladigini gozlemlemistim. epl yapmasi kacinilmazdi. epl de calistigi hocalar da ayni skala kalitesin de idi. bunlar her futbolcu icin bi nevi firsat gibidir kariyer ve uzun vade oyunu baglaminda . bu tur cok yonlu, high intensity kavramina cuk oturan, topu kullanim bakis acisi,pas yuzdesi,toplu oyunda topla devamliligi mac geneline yaymasi ,gibi gibi , taktiksel oyunda kiymetli olan oyun vizyonu,liderligi, orta saha nin birden fazla mevkisinde oynayabilen , ister 2 orta saha ,ister 3,4,5 li orta saha fark etmez. hepsin de istedigin tarzda ister onde oynat ,ister geride ,ister tam ikisinin ortasinda shaft /kopru vaziyetinde.
velhasil - her teknik adamin cok isteyecegi ozelliklere,meziyetlere hakip ozel bir yetenek emile hojbjerg.

yeni sezon ozelinde ilk beklentim kendisine teklif goturmemiz olurdu,
ancak,,,,, piyasasi, kulubun isteyecegi rakam en son bi kaynak da okumustum 15 veya uc asagi bes yukari bu fiyat skalasinda.
2025 de kontrayi bitiyordu sayet uzatmadiysa.

<<tum bunlari ,,once bi , hayirlisiyla sampiyonluk yarisini istedigimiz gibi bitirelim, sezon sonu bolca konusuruz eksi arti denkleminde.

saygi ve selamlar

Son düzenleme:
Bjk maçında beğenmiştim. 1 gol 1 asist ile oynamıştı. En iyi oyuncuları olduğu bariz belliydi. Sarı kafalardan boşumuz yok gelebilir.

Hali hazırda oynana maçta 2 gol kaydetmiş. Zaten çoğu Avrupa takımının transfer listesinde olduğu söyleniyordu. Zannımca bizim açımızdan çok zar transfer. İsmi daha önce geçen Rafa Silva da hem boşta olması hem de Free transfer olması sebebiyle çok zor transferler gibi görünmekte...

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt