GSC Anket - Galatasaray'ın Son Dakika Gollerinden En Çok Sevindiğiniz Gol? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Galatasaray'ın Son Dakika Gollerinden En Çok Sevindiğiniz Gol?

Galatasaray'ın Son Dakika Gollerinden En Çok Sevindiğiniz Gol?

• Kullanılan toplam oy
    83
Hasan Kabze'nin golü "lig ve şampiyonluk" anlamında ve bjk'ye karşı olduğu için inönü'de ağır basıyor.

ama vinicius'un da paşa'ya attığı gol - berkan'ın dünkü golü'de şampiyonlukta kırılma olduğu için sayılır.

ne tarafından baktığına göre değişir.

Net hasan kabze ya. O seneki şampiyonluk bu senelerde kazandığımız gibi değildi bu seneki yarışta bjknin şampiyon olması gibi bir şeydi o. Bence tarihmizin en değerli şampiyonluğu.

Bu soru bir seceneksizlik safsatası örneğidir. OP birini seç dedi diye birini seçmek zorunda değilim. Hepsinin bende ayrı yeri var lan hangi birini seçeyim.

hasan kabze
yakın tarihli olarak son dk sevinme açısından da şu golde fena sevinmiştim geçen sene ifbye liderliği kaptırmamıştık bu golnen derbi öncesi

Hasan kabze golü mistik bir goldü. O maçtaki bizim takımın oynadığı top inat başkaldırı azimi hiç bir lig maçında görmedim. Şl yarı çeyrek finallerindeki bir takımın motivasyonu azmi ve inancı ile oynamıştık.

Bizden başka hiçbir takım derbide rakibinden 4 yedikten (tarihimizdeki en rezil derbi maçıdır performans olarak) sonra diğer derbi deplasmanına o motivasyonla çıkamaz çıksa bile o şekilde kazanamaz.

Elmander diyorum. Yanlis hatirlamiyosam Hasan Kabze yilinda tinerciler rakibimiz degil sampiyonluk yolunda. Elmander yilinda direk rakipti ve saglam kadrolari vardi.

Hasan Kabze şut çekmeden 30 saniye önce başlamışlardı "Zalad gelsin sizi kurtarsın" diye, Hasan golü attıktan 3 saniye sonra "Bu maçı satanın anasını s..." demeye başlamışlardı. Dünyanın en hızlı göt oluşlarından birini yaşamışlardı. Sevinç olarak sırf bu yüzden bu fazla olabilir, fena bilenmiştim çünkü :)

Üst Alt