GSC Haber - Gillette Miliyet Yılın Futbolcusu Ödülü, Mauro Icardi'nin Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Gillette Miliyet Yılın Futbolcusu Ödülü, Mauro Icardi'nin Oldu!

GNE0Am8XMAA_nys.jpg
Gillette Yılın Futbolcusu Ödülü'nün sahibi Galatasaray forması giyen Mauro Icardi oldu. Eski Gençlik ve Spor Bakanı, İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ödülü takdim etti.

Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ödül töreninde yaptığı açıklamada, "Spor camiamızın kıymetli gönüllüleri çok özel bir gece. Büyük bir emeğin, büyük bir özverinin sonucu 70 yıl. Bu güzel geleneği 70 yıl boyunca taşıyan ve bundan sonra sürdürecek olanlara saygılarımı arz ediyorum. Spor özel bir alan, umut veren bir olgu. Bu özel gece bizim için mutluluk, umut dolu. Türkiye sporda da yükselen bir yıldız. Türkiye'nin spordaki yükselişi çok uzun yıllar daha devam edecek. Yeni başarılarla, yeni mutluluklarla her birimizi sevindirecekler. Bu akşam birbirinden kıymetli sporcularımız, spor insanları var. Bu güzel gecede başarılarıyla ödül alan tüm spor insanlarını tebrik ediyorum. Yılın futbolcusu ödülünün sahibi Mauro Icardi."

Mauro Icardi teşekkür konuşmasında, "İyi akşamlar herkese, 70 yıldır yapılan bu etkinlikte beni çağırdığınız için müteşekkirim. Gurur duyuyorum. Erden Timur'a da çok teşekkür etmek istiyorum. Bütün Galatasaray ailesine teşekkür etmek istiyorum" dedi.

nice odullere *golyator icardi.( *bu tabiri yabanci bir vidyo da denk gelmistim) .

tebrikler.

icardi begenimi kendisi alinirken detayli vurgulamistim.yeri ayridir.

diger yandan , bu sefer secimimi mazur gorsun : gecen sene aldigi gq odulunu ,

bu yil almasini istedigim oyuncumuz - maestro mertens.
:hat:

hak edilmiş bir ödül. seneye de martens alır büyük ihtimal.

kazanana traş bıçağı seti mi veriyorlar acaba?

Üst Alt