GSC Köy Okulu Kütüphanesi | 2019 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gsc parke taşı döşeme projesi bekliyorum, secim öncesi ne de olsa!
Projeye kitaplarla destek veremem ancak baska sekilde destek verebilirim. Kitap alımı falan olursa maddi destek saglayabilirim, ayni sekilde sokak hayvanlari için proje olursa...
Senden beklemezdim :( sandım ki kaçkarlardan bir köy okulu önereceksin... Sesin tok muyu bir mevzudan dedim görürsün yakında neden sorduğumu ki sana değil atma alpayaydı...

Turancılığı ilk kim aşıladı sana? Ya da ilk adımını ne zaman attın?
Konu hakkında başlığım bile var sen bizi çakma mı sandın üstat ;)

Gün içinde katılım sağlarım muhakkak ama detay yok pek haliyle, ilkokul seviyesinde kitaplar da olur mu acaba? Bence kesinlikle güzel fikir bu arada, tebrikler.

Gün içinde katılım sağlarım muhakkak ama detay yok pek haliyle, ilkokul seviyesinde kitaplar da olur mu acaba? Bence kesinlikle güzel fikir bu arada, tebrikler.
Türkçe, ahlaka mugayir olmayan, apolitik her kitap olur... Tercihen edebiyat türünde olsun; Hikaye, Roman, Şiir, Tiyatro eseri gibi... Tarih, Coğrafya, Dilbilgisi, Bilim alanlarında öğretici yahut eski müfredattan ders kitapları da olur referans kitapları da...

Aramızda öğretmen bir arkadaş varsa ya da öğretmen tanıdığı biri durumun kötü olduğunu bildiği bir okul vs. buradan seçelim. Yoksa bizim sık sık yardımcı olduğumuz bir öğretmen hanım var. En son Antalya'da bir köydeki okula yardım düzenliyordu. Kendisiyle konuşup bir okul belirleyelim. GSC adı altında bir kütüphane hatta imkan varsa, giysi yardımı da yapabiliriz.

İsterseniz eğer size köy okulu bulabilirim.
Bir çok köy öğretmeni arkadaşım var.

İlk ve orta okul bir arada.

Forum yönetimini kınıyorum.
En kısa zamanda Terim ile birlikte istifa edin!
Üstat bize köy okulu bulursan zaten bu iş biter hemen çözeriz. Kimin bulduğu fark etmez. Şöyle yaparız ilk kim köy okulunun adını ve ilgilenecek hocanın bilgilerini buradan paylaşır onun özelden vereceğe kargo adresine herkes ücretini ödeyerek elindeki kitapları yahut yapacağı yeni alımları buraya gönderir.

Daha sonra herkes genelden kaç adet kitap gönderdiğini paylaşır, türleri vesaire... Kitap sayısına göre bir de kitaplık hediye ederiz aynı okula aynı adrese kargolatırım. O hoca da kitaplığı oluşturduktan sonra fotosunu köy okulunu bulan renktaşa gönderir buradan paylaşırız.

Başka köy okulları bulan renktaşlar olursa onları da sıraya koyarız... Nasıl fikir? Beyin bedava :(

Mümkünse Şark, Karadeniz, Toros köyleri olursa daha makbule geçer... Hürmetler...

Aramızda öğretmen bir arkadaş varsa ya da öğretmen tanıdığı biri durumun kötü olduğunu bildiği bir okul vs. buradan seçelim. Yoksa bizim sık sık yardımcı olduğumuz bir öğretmen hanım var. En son Antalya'da bir köydeki okula yardım düzenliyordu. Kendisiyle konuşup bir okul belirleyelim. GSC adı altında bir kütüphane hatta imkan varsa, giysi yardımı da yapabiliriz.
Arif'e yazdığım gibi ilk kim buradan okulu paylaşıp hocamızla irtibata geçerse ondan başlar sonrakileri de sıraya koyar burada güncelleriz üstat...

Tamam o bulamazsa sen bulacaksın o zaman arada da bakmaya devam et vakit kaybetmeyelim. Eğer çok kitap çıkartır bekleneni yaparsak birden fazla da kitaplık temin eder gönderirim ben sıfır maliyetle kurdururuz evellallah Birinci GSC Köy Okulu Kütüphanesini...

Tamamdır Enver Paşa, ofisle ilgili biraz sorunlar var şuan bir internet bağlatamadık. Onunla ilgileneceğim halledeyim bugün konuşurum öğretmen hanımla

Üst Alt