Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Hatayspor | MS | 3 Eylül | Spor Smart - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Hatayspor | MS | 3 Eylül | Spor Smart

Olmayan bir şey elestirilemez yazmışım neyi anlamadığını anlamadım, beyinde sorun mu var. Ortada ne futbol, ne sistem, ne de hoca var neyini elestireyim diyorum boş konuşuyorsun diye lafa giriyorsun. Önce bir üslubunu takın.
Biraz once elestirmekten aciz olmadigini iddia ediyordun, senden mantikli bir yorum beklemekle hata eden benim.

Neyse cahille tartismanin manasi yok, senden baska bir arguman cikmayacak belli ki. Sen git siyasetle ilgili yorumlarimi okuyup delirmeye devam et.

Kabahat bende haklısın limoncu çapsizlari dikkate alıyoruz, ben ne anlatıyorum sen ne cevap veriyorsun. Hayatın her alanında gözlük sabit belli, hadi naş...
Biraz once elestirmekten aciz olmadigini iddia ediyordun, senden mantikli bir yorum beklemekle hata eden benim.

Neyse cahille tartismanin manasi yok, senden baska bir arguman cikmayacak belli ki. Sen git siyasetle ilgili yorumlarimi okuyup delirmeye devam et.

İlk yarıyı izledim gayet iyiydik 1-0 ondeydik ikinci yarıyı izlemedim noldu nasıl yenemedik Hatayı anlamış değilim bu takım demek ki gecen sezonun aynısi değişen birşey yok transfer yapmazsak geçen sezonki 6.ligi arayacağız gibi kahretsin bu Belhanda ve feghouli artık gitsin bir de Falcao kendine gelmezse Diagne oynasin her maç ilk 11'de

Öncelikle orta saha ihtiyacının bas bas bağırdığı bir maç oldu. Kanat için Emre Kılınç geleceği için bişey demiyorum.

Arda Turan ve Marcelo Saracchi uyumlulardi ve bugünün en iyi 2 ismiydi. Daha da iyi olacaklardır hatta Arda-Falcao eski günler gibi uyum sağlayacaklardır diye umut ediyorum.

Feghouli ilk defa bir sezon başı bu kadar Fit gözüktü ama Marianoyu çok aradı ve saçma sapan hareketler yaptı sahada.

Luyindama Marcao ikiliside eskiye göre düşüş olsa da eski formlarını yakalayacaklardır.

Orta saha gelene kadar zayıfız.PhotoCollage_20200903_194001416.jpeg

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Öncelikle orta saha ihtiyacının bas bas bağırdığı bir maç oldu. Kanat için Emre Kılınç geleceği için bişey demiyorum.

Arda Turan ve Marcelo Saracchi uyumlulardi ve bugünün en iyi 2 ismiydi. Daha da iyi olacaklardır hatta Arda-Falcao eski günler gibi uyum sağlayacaklardır diye umut ediyorum.

Feghouli ilk defa bir sezon başı bu kadar Fit gözüktü ama Marianoyu çok aradı ve saçma sapan hareketler yaptı sahada.

Luyindama Marcao ikiliside eskiye göre düşüş olsa da eski formlarını yakalayacaklardır.

Orta saha gelene kadar zayıfız.Ekli dosyayı görüntüle 92128

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Mariano gitti ama Omar geldi Feghouli kendi gibi Arap kardeşiyle de iyi anlasacaktir umarım

kerem denen herif bir tane top kontrolü yapamadı
Ne bekliyordun ki Renktaş.
Hocanın torpillilerinden biri

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

bunlar olmazsa bu takimdan hic birsey beklemeyin:

6nr 8nr
sag sol kanat
10 numara

aksi taktirde rakipler güclendi kümeye oynariz üstelik biz seyircisiz digerlerine göre cok daha kötü oynuyoruz!

Üst Alt