Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-2 Adana Demirspor | MS | 10 Aralık | A Spor - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-2 Adana Demirspor | MS | 10 Aralık | A Spor

Bence ikisinin de bu takımda yeri yok. Mata oynayacağına Yusuf oynar. Gomis oynayacağına Baran oynar. Hatta Seferovic yerine Saviola-Aguero tipi bir forvete ihtiyacımız var. Öyle bir transfer yapabilirsek önümüz açık.
Zaten ikiside.gidici sezon sonu ,forvet mutlaka iyi bir 9 numara lazım dembele çok doğru tercih ama ikna ederiz umarım çünkü icardi dışındaki iki forvet tek adam bile etmiyor

Yusuf her yerde topla buluşuyor resmen oyna ağırlığını koydum ata çıktıktan sonra 2:10 numarayla oynamaya çalıştığımızda ikisinin de etkisi düşüyor bence

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Buna katılıyorum. Mata varken Mata alıp kanatlara dağıtıyordu topları haliyle Yusuf daha az topla buluşuyordu. Mata-Yusuf aynı anda oynamaması gereken oyuncular. Yusuf Mata'nın önünde özellikle bizim oyunumuzda presin önemi ortadayken Yusuf bu konuda doğal olarak çok daha iyi.

Sergio-Baran
Toreyra

Ula çok klas olur be. İçerdeki maçlarda kesin denenmeli. Çok iyi oyun açıyor çocuk, hızlandırıyor, uzun topları iyi daha ne olsun​

Jankat ilk yarıda yediği gol ve oyun kurulumunda hatalarından sonra 2. yarı kusursuz oynadı. Beni sevindiren nokta belirli bir oyunu oturtmuşuz ve bunu oynuyoruz kalite bazen değişiyor ama oynadığımız oyunu görüyoruz, bu geçtiğimiz senelerde pek olmayan bir şeydi. Berk Kızıldemir'i de görmek isterdim ama sakatlığı mı var acaba?

Jankat ilk yarıda yediği gol ve oyun kurulumunda hatalarından sonra 2. yarı kusursuz oynadı. Beni sevindiren nokta belirli bir oyunu oturtmuşuz ve bunu oynuyoruz kalite bazen değişiyor ama oynadığımız oyunu görüyoruz, bu geçtiğimiz senelerde pek olmayan bir şeydi. Berk Kızıldemir'i de görmek isterdim ama sakatlığı mı var acaba?
Berk en hevesle beklediğim topçuydu ya

Yaşına göre çok iyi fiziği var. Talisca gibi tipi var. Yeteneği de harikulade

ilkyarı ve ikinci yarı girilen pozisyonlara bakılırsa macın hakkı 6-2 ydi.son dklarda baran demiroglu ve beknaz kacırdı.öncesinde caner kacırdı.efe akman topu cabuk oynuyo.bu özelliği müthiş.baran artık oldu.caner doğan daha çok sansı hakediyo.

barıs alper forvete cekilmeli.matanın fiziksel sorunu var hala.45 dklık şu an anca.mata ilkyarı cok iyiydi.2.yarı midsöyle beraber oynasa etkili olurdu bence.

zeki mert ve recep yalın dilekte forvete eklenmeli.

Gençleri çok beğendim
Oyuna girdikten sonra oyun hızımız bariz arttı
Sakin kalabilseler 2 defa boş kaleye gol atacak organizasyon yaptılar
Hepsi birden demiyorum ama mevcut takıma 1 kişi 1 kişi koysan sırıtmazlar
Bu çocuklardan bir jenerasyon yakalayabilirsek 10 sene rahat ederiz
en kısa sürede fizik açısından güçlenmeliler

Üst Alt