Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-2 Ried | M.S | 14 Temmuz - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-2 Ried | M.S | 14 Temmuz

Carole-Bilal iyi sinyaller verdi ilk maçtan onun haricinde totalde 15-16 kişi oynadıysa en az 9-10 tanesini yollamak lazım bunları başta Olcan olmak üzere

Sercan konusunda ciddi misin ?

Buraktan potansiyelliyse ben voleybol izliyeyim artik cunku bu sercandan bildigin bir bok olmayacagi gorusundeyim

Cok ciddiyim. Top kontrolü, ve pas oyunu cok üstün Burak ve Umut´a göre. Burak bu yaslarda, Sercan´dan iyi degildi. Sercan cok yetenekliydi herzaman, ama sikintisi karakteri. Kendini toparlamasi lazimdi, ve bu macta ölümüne oynadi cocuk. Bugün sakatlandigi macta, CL maci olsa, topa girmezdi Burak.

Adam sakatlanmasaydi sampion olamazdik diyorum baskada bir sey demiyorum renktas :)
iyi stoper degil bu adam. bir ton kademe hatasi yapior. bire birde etkisiz.
bir duran toplardan gol atma beceresi var ama bu stoperin görevi degil ki yani.
golleri kötü futbolunu örttü biraz, çok kolay çalım yiyor saçma sapan toplar kaçırıyor

Olsun hazırlık maçları bunun için var herkese şans veriyor adam ama nerede sitem ederim eğer göz göre göre sağ bek alınmazsa mesela yok Tarıkçım Sabricim o zaman söverim işte.
Şimdi iyi analiz etmesi gerek..

Bu Fernando çok pis patlayacak bu arada :D
Adam her pozisyona itiraz ediyor e tabi Bursa'da 1 kişi basar Fener'de 2-3 kişi alışacaksın..
Ama küçük takım topçusu..

ben kesinlikle degil ademcim :)
hic bir zaman iyi demedim ben chedjouya. 2-3 mac iyi mac cikartigi dogru ama genel olarak vasat bir stoper perfomansi sergiledi bu adam bizde.

Benim düsünceme göre oyuncularimiz ile ilgili yorumlar bulanik. Bir öyle bir böyle. Chedjou bence gayet iyi bir stoper, sadece tipik afrikali oyuncularin yasadigi dezavantajlari bulunuyor. Carole daha caliskan gibi duruyor muhtemelen Telles´de formayi kapacaktir. Iyi de bir sag bek gelirse, sorunlarin bir cogundan kurtulmus oluruz.

Cok ciddiyim. Top kontrolü, ve pas oyunu cok üstün Burak ve Umut´a göre. Burak bu yaslarda, Sercan´dan iyi degildi. Sercan cok yetenekliydi herzaman, ama sikintisi karakteri. Kendini toparlamasi lazimdi, ve bu macta ölümüne oynadi cocuk. Bugün sakatlandigi macta, CL maci olsa, topa girmezdi Burak.

Sercanda cok ciddi bir koordinasyon eksikligi var.Topla bir giderken dikkatli izle ayaklari birbirine dolanip dusucek gibi gidiyor.Beyninin yaptigini ayaklari yapamiyor.Hava toplarinda cok etkisiz.Asla iyi bir futbolcu olmayacak

golleri kötü futbolunu örttü biraz, çok kolay çalım yiyor saçma sapan toplar kaçırıyor

Daha cok acigi var adamin maalesef.
Ama sunuda belirtmek gerekiyor. Adamin yanindaki stoper lider profili oldugunda nasil olur bakmak gerekir bide.
chedjou lider profili bir stoper degil sonucta. Yanindan örnek lilledeki gibi rami gibi lider bir stoper olunca nasil olur merak ediyorum ki o dönem baya iyimis.
Sonra zaten Rami lilleden ayrildi lille gol yeme makinesine dönüstü resmen.
Stoper tandemi fiyasko bizde en basdan. Yani direk chedjouda sucda aramakta yanlis olur aslinda.
Kademe cizigisini ayarlamasinda düzene sokacak yanina adam koy öyle yorum yapalim bide ama nerdeee
lider stoper alin diye diye dilimde tüh bitti urfiden beri.

Sercanda cok ciddi bir koordinasyon eksikligi var.Topla bir giderken dikkatli izle ayaklari birbirine dolanip dusucek gibi gidiyor.Beyninin yaptigini ayaklari yapamiyor.Hava toplarinda cok etkisiz.Asla iyi bir futbolcu olmayacak

Sercanin bazi konstrasyon hatalari bulunuyor, ama bir 2011/2012 sezonunu acarsak, ve attigimiz gollere bakarsak, kisitili süre oynamasina ragmen, attigimiz cogu kombinasyon sonucu gollerde bir payi vardi. Yani iki üc adim ileriye düsünebiliyor... Bunun üzerinde birde temposu olan bir oyuncu.
Ben Umut yerine, 10 kere tercih ederim.

Benim düsünceme göre oyuncularimiz ile ilgili yorumlar bulanik. Bir öyle bir böyle. Chedjou bence gayet iyi bir stoper, sadece tipik afrikali oyuncularin yasadigi dezavantajlari bulunuyor. Carole daha caliskan gibi duruyor muhtemelen Telles´de formayi kapacaktir. Iyi de bir sag bek gelirse, sorunlarin bir cogundan kurtulmus oluruz.

bir altaki yorumumu okursan belki neden bukadar inisli grafik sergiledigini aciklik getirmis olurum.
Dogru Stoper tandemini kuramayan takimiyiz biz ilk bastan zaten.

Bilal Kisa is yapar super ligte
Carole - Tellesi keser mi bilmem ama en dusuk ihtimal iyi bi alternatif olur
Sinan Gumus - Kanat-Forvet tam bi joker olabilir
Jem Karacan - Uzun zamandir sakatmis bence zamana ihtiyaci var - en fazla yedek olur
Olcan, Dany,Eray, Tarik, Yekta, Sercan,Furkan, Berk , Umut Gundogan - cop

Souza Emre den iyi mi?

Serefsiz köpegin teki Emre ama fit olan bir Emre bu ülkenin en iyi orta saha oyuncusudur.

Dogruya dogru. Selcuku falan donunda sallar Emre.

Güzel kardeşim sen benim yazımı tam anlamıyla okudun mu ? Ben tutarlılıktan bahsediyorum sen göbek atmaktan.. Ben skordan bağımsız ve değişen yorumlardan bahsediyorum.. Umarım bu defa daha açıklayıcı olmuştur..

Üst Alt