Hazırlık Maçı | Rapid Wien 3-1 Galatasaray | MS | 23 Temmuz - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Rapid Wien 3-1 Galatasaray | MS | 23 Temmuz

kaçak göçek dövüştüğüm yok, transfer konusuna gelemiyorum çünkü konu dışı cumaya kadar ceza almışım, onunda sebebi her neyse artık bilemiyorum.

açıklama borcum flan olduğunu düşünmüyorum ki yine de gerekli açıklamayı ve özrü arkadaşlara sundum.

elimde fotolarım var ama bunları paylaşmak mecburiyetin de hiç değilim.

kimseyi kendime inandırmak zorunda da değilim, inanan inanır yalancı diyen de der, çok umurumdaydı sanki.

şunu öğrendim ki bu millete hiçbir şekilde renk katmayacksın bildiklerini kendine saklayacaksın, sizlere ne iyi ne de kötü kim yaranmış ki, onun için umurumda bile değil artık transfer süreci.

duyum duyum diye sürünürsnüz iyi yada kötü duyum veren tüm adamlara küfredersiniz.

723B01C1099C22A3539947A8C0094EE9.jpg

bizim kesınlıkle ıyı bır stopere sag beke ve ısmı tartışılmayacak bır forvete ıhtıyacımız var.umutu saymıyorum bıle oyun sıstemımızı yerle bır eden buragında bızı hem şampiyonlar lıgınde hem lıgde bızı hedeflere tasıyacagını dusunmek komık olur.chedjou ve semı ıle ne sampiyonlar lıgı ne lıg bıter.koraya 2 sınden de fazla guvenıyorum hakan baltaya da stoperde daha çok guvenıyorum.veyselde uzun maratonda özellıkle şampiyonlar lıgınde sag bekı tasımaz.gelelım tellese gercekten tellese bır sey oldu.brumadan sonra en umutlu oldugum futbolcu gecen sene sonlarında ve bu sene çok kotu basladı.şampiyonlar lıgı gıbı bır platformda tellesın kanat otobana dönebılır.sevındırıcı gelışme şu prandellı kenar da adeta macı yasıyor oyuna kenardan sureklı mudahele edıyor.prandellı basarılı olacak bence.

--------------Muslera------------

Tarik--Semih--Koray--Ishak

--------Selcuk--Melo----------

Olcan------Sneijder-----Bruma

-------SÜPER FORVET---(transfer)

defans biraz sayif kaliyor ama malum yabanci siniri. Acil forvet lazim bu is Burak ile olmaz koca sezonda

Üst Alt