# Keita Baldé Diao | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Keita Baldé Diao

00013038.jpg

Balde Diao Keita
Doğum Tarihi:
08.03.1995
Doğum Yeri: Arbucias
Uyruk:
20px-Flag_of_Senegal.svg.png
Senegal
20px-Flag_of_Spain.svg.png
Ispanya
Boy: 181 cm
Mevki: Kanat/Forvet
Takim: Lazio (ITA)

Özellikleri: Hizli, sol/sağ ayakli, sutlari

Oynadiği takimlar: 2009/10 Barcelona (SPA), 2010/11 Cornellà (SPA)

Barcelona da alt yapida oynarken gelecegin buyuk yildiz adayi olarak gosterilmeye basladi. 2010-2011 sezonun kamp hazirliklarina Guardiola tarafindan A takima ilave edildi. Sonra dedikodulara gore Pep Guardiola, bunu takimdan gonderdi, sebebi ise bir takim arkadasina yaptigi sakadan dolayi.

Kiralik olarak gonderildigi Cornella da tam 47 gol atti.

Sonraki sezon Guardiola onu geri cagirmak istedi ama Keita onu takimdan gonderdigi icin hala kizgindi ve ayrilmak istedigini soylemisti. Lazio da 2011-2012 sezonunda 300.000 Euro ya transfer etti

Gelecek vaadeden ve Ingiliz medyasinda, Liverpool un radarina girdigi konusuluyor.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=diEFmAnSwzM[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=Iqr53VBFl6c[/media]

Son düzenleme:
Balde Diao Keita'nın Amerika'daki amcasının kızıyla konuştum. Kuzenimi çok seviyorum, hem İspanya'nın hem Senegal'in bayraklarında sarı kırmızı renkler var, küçüklüğünden beridir sarı ve kırmızıyı seviyor, Galatasaray'da oynamasını oda, bizde çok isteriz dedi. Teşekkür ederim dedim.

cqH8Cbl.jpg

Balde Diao Keita'nın Amerika'daki amcasının kızıyla konuştum. Kuzenimi çok seviyorum, hem İspanya'nın hem Senegal'in bayraklarında sarı kırmızı renkler var, küçüklüğünden beridir sarı ve kırmızıyı seviyor, Galatasaray'da oynamasını oda, bizde çok isteriz dedi. Teşekkür ederim dedim.

cqH8Cbl.jpg

Teyze cok tatlimis:p

cqH8Cbl.jpg

Irkçı Sezai Balde Keita nın babası ispanyol sırf çocuk zenci diye hemen kuzenini zenci yapmışsın:bansign:

Yada benim telefon yanlış düşmüş olabilir ve ben kuzeni futbolcu ve ismi Keita olan farklı biriyle de konuşmuş olabilirim.

Arkadaslar lutfen konuyu sapitmayin, ciddi yorumlar yazin oyuncu hakkinda yoksa es gecin... Gereksiz yorumlari/resimleri koymayin.

Üst Alt