KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 Son 16 M:1 | Union SG 0-3 Fenerbahçe | MS | 7 Mart

molde'yi herifler sezonunun ortasında en formda hallerindeyken yüzde 40'ımızla eledik. aston, fiorentina, lille de dahil hiçbir takıma güvenmeyin. türkiye kupası'ndan kötü turnuva. onda en azından ts war fenere ters gelen.

Fener turu geçerse ligde hangi haftalara denk geldiğini gösteren bir fikstür vardı onu atabilecek var mı ?.
süper kupa şeyinden 7 nisan'dan sonrasını kaydırdılar. o hali güncellemedim

1706710066233-png.232962

Cevap: hayır hemen değiştiriyoruz efendim

Rıdvan Dilmen: “Süper Kupa tarihi sağlıklı olmadı. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin eleneceğini düşündüler. Galatasaray elenmeden o karar alınmıştı. Şimdi ne olacak? Süper Kupa’dan 3 gün sonra çeyrek final maçına mı çıkılacak?”

süper kupa şeyinden 7 nisan'dan sonrasını kaydırdılar. o hali güncellemedim

1706710066233-png.232962
Yani şu şekilde olacak burada tek sıkıntı Karagümrük İstanbul takımı yine avantajlı olacaklar.

3 Nisan Fenerbahçe - Adana Demirspor
7 Nisan Galatasaray - Fenerbahçe
11 Nisan Konferans ligi çeyrek final 1. maç
14 Nisan Karagümrük - Fenerbahçe
18 Nisan Konferans ligi çeyrek final 2. maç
21 Nisan Sivasspor - Fenerbahçe

Yani şu şekilde olacak burada tek sıkıntı Karagümrük İstanbul takımı yine avantajlı olacaklar.

3 Nisan Fenerbahçe - Adana Demirspor
7 Nisan Galatasaray - Fenerbahçe
11 Nisan Konferans ligi çeyrek final 1. maç
14 Nisan Karagümrük - Fenerbahçe
18 Nisan Konferans ligi çeyrek final 2. maç
21 Nisan Sivasspor - Fenerbahçe

zormuş baya nisan fikstürleri
burada takılırlar iyi olmuş ozaman çıkmaları

Aston villa denk gelmedigi sürece finale kadar giderler cünkü inanilmaz zayif takimlar var

Yani bu rakiplere bakinca final kesin gibi

Rotasyon yapamayacaklari icin ligde yorgunluk olur en azindan

Plzen - Servette eşleşmesi hariç 6 takımdan herhangi biri gelse muhtemelen elenme ihtimalleri olur ama bu ikisinden biri gelirse fener turu rahat geçer.

Beşiktaş rezil döneminde alt yapı takımıyla Servette'yi deplasmanda rahat yenmişti.

Üst Alt