mesut özil - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: mesut özil

Sürekli yerde maşallah, üflesen yere düşüyor. Zaten hiç sevmezdim, iyice gıcık oldum. İnşallah Arena'da maç boyu ıslıklanır :sopa:

Şerefsizlik yapma derdindeydi..

Neden mi ..

Durum 1-0 kendini 2 defa yere attı biri ceza sahası içinde diğeri önünde..

11 Real Madridli oyuncu içinde bir tek o durum 3-0 iken bile hala hakeme itiraz ediyordu..

Bildiğin kansız ..

kansız şerefsiz. Türklerle oynadığı her maç ekstra oynuyor.

ne alakası var cıkaralım su at gozlugunu artık bende olsam bende oynarım öyle bir şey mi var adam profosyonel ayrıca dünyanın en iyilerinden biri diye geçiyor artık adam akıllı biriki TÜRK milli takım yerine almanları tercih etti ilkyayda dogru olanı yaptı eğer mesut bizde olsaydı suanda sovuyorduk adama

Futbolculuğu'na lafım yoktur fakat bugünkü davranışları hoşuma gitmedi.İçinde zerre Türk'lük duygusu taşıdığına inanmıyorum.Benim için sıradan bir Alman'dan farksızdır.

ne alakası var cıkaralım su at gozlugunu artık bende olsam bende oynarım öyle bir şey mi var adam profosyonel ayrıca dünyanın en iyilerinden biri diye geçiyor artık adam akıllı biriki TÜRK milli takım yerine almanları tercih etti ilkyayda dogru olanı yaptı eğer mesut bizde olsaydı suanda sovuyorduk adama

he he

Türk falan değil ki zaten, bildiğin Alman adam. Gerçi çoğu Alman daha karakterlidir bundan ya neyse.

adamın daha kaç kere ben türk değilim demesi gerekiyor ne kadar bunaltıcı bir milletiz ramosa bu maçta niye hırslı oynadı demekle bir farkı yok mesuta demenin

saçmalığa bak mesut neden böyle ekstra oynuyomuş mesut ekstra oynasa maç 5-0 olurdu ha bi de riera da ispanyol o da mı çok formsuz oynasaydı bazen saçmalıyoruz sanki

Üst Alt