GSC Anket - Olası İrfan Can Transferine Karşılık Luyindama Satılmalı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Olası İrfan Can Transferine Karşılık Luyindama Satılmalı mı?

Olası bir İrfan Can Kahveci Transferi için Luyindama’yı satar mısınız ?

• Evet

Kullanılan: 27 38.0%
  • Hayır

Kullanılan: 44 62.0%

• Kullanılan toplam oy
    71
Bu transfer için 4-6 milyon eurolar haberleri çoğaldı Başakşehir 10 m Euro istiyormuş gerçekleşmesi için tek ihtimal luyindama transferi gibi düşüncelerinizi merak ettim.

Luyiden çok kolay vazgeçtik gibi geliyor bana irfandan daha değerli oyuncu olduğunu düşünüyorum transferin bitimine de 3 gün kalmış bence irfan dışında bir orta saha kiralayıp heyecan aramamalıyız :)

Luyindama değerli bir oyuncu hoca bu kadar kolay vazgeçebildiğine göre bir takım problemler vardır illaki. Belki takım arkadaşlarıyla belki taktiğe uyumuyla vs. Sorunların olduğu kesin. Sözleşmesi 2022'de bitecek belki de yeni sözleşme yapmaya sıcak bakmıyordur. İlerde bedavaya gitmesi de aptallık olur bizim açımızdan

adam ağır bir sakatlık geçirdi ve hala kendini bulamadı. satarsak 1-2 sezon sonra dizimizi döveriz.

ha veren varsa 15-20 milyon euro, satılsın tabi. ama şu an o parayı vermezler.

İrfan'ı almak için alel acele satılmasına karşıyım. Atıyorum 10m+ teklif geldi, yerini 5m'lik bir oyuncuyla doldurabiliyorsun. O zaman tamam. Bir aksilik olmazsa sattığın kadar al olayı bu yaz bitiyor. Elimiz de daha kuvvetli olur. Bir yandan ama sözleşme mevzusu var. Luyindama ve Marcao ile bu yaza kadar sözleşme yapmazsan iyi teklif alamazsın.

Üst Alt