Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Hangi hapı kullaniyon banada özelden söyle muradim
Hap falan filan yokta üzülmem için 1 sebep söyle reis :D Şampiyonlukta dediğim gibi ipler bizim elimizde.Bundan önceleri de bizi yeniyolardı ama yine şampiyon biz oluyoduk buralara takılmamak gerek bence.En önemli olan şey şampiyonluk kupası.Geçen sene kim yenildiğimiz Beşiktaş Maç'ını veya Karagümrükle berabere kaldığımız hatırlıyo akılda kalan şampiyonluktur bu başarıdır..

Hap falan filan yokta üzülmem için 1 sebep söyle reis :D Şampiyonlukta dediğim gibi ipler bizim elimizde.Bundan önceleri de bizi yeniyolardı ama yine şampiyon biz oluyoduk buralara takılmamak gerek bence.En önemli olan şey şampiyonluk kupası.Geçen sene kim yenildiğimiz Beşiktaş Maç'ını veya Karagümrükle berabere kaldığımız hatırlıyo akılda kalan şampiyonluktur bu başarıdır..
Orası öyle ama 20 kişi kalan takıma pozisyona girememek bana koyuyor. Hayır pozisyonlar kacirsak beceriksizdik atamadık derdim. Hicbirsey yapmadik

Pazar aksamindan beri X'e girmiyordum. Simdi baktim ve saydim.
Bu gerizekalilarin resmi hesabi, o geceden beri tam 25 tane kinayeli paylasim yapmis.
Roportaj duyurularini falan saymadim.

Ulan ne adamsiniz yahu : )

Şu tribünü çok özlüyorum

Nonda’lar, Saidou’lar, Lincoln’ler, Hasan Şaş’lar, Rigobert Song’lar.

Adnan Polat, Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel’ler.

2006-2008 karışık attım ortaya isimleri.

Mabedimiz Ali Sami Yen. İfb’nin stadı daha büyüktü. Yenemezdik orada bir türlü. Ama bahane üretmezdik. Hatayı hep kendimizde arardık.

Kadro kalitelerindeki büyük fark. Kendi takımımı asla aşağılıyorum gibi algılnmasın ama sefildik o dönemler. Yine ayrı bir güzeldi ve yine mutlu sonlara ulaşmasını biliyorduk.

Biz hep hataları kendimizde aradık başarısızlıkta. Ne mutlu ki Galatasaray’lı olmanın gururu bambaşka bir seviye.

Konya baya bilenmiş görünüyor. Dikkat etmemiz lazım. Disiplinden kopmazsak bi zahmet kopmayalım geçeriz ama kasacak baya Konya belli.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dertleri sadece bizi yenmek. Sampiyonluktan bahseden yok. Altimizdasiniz ve herzaman orda kalacaksiniz

Ezeli rakibini yenip şampiyon olamamış kulüp.. Ve bu galibiyeti tarih yazma olarak nitelendirmiş.. City yi bir maçta yenip şampiyonlar liginden elenmiş takımın kendi ile gurur duyması gibi birşey. Eziklikten başka birşey değil bu. Galatasaraylılar aynı durumda olsa ne anlatıyosun şampiyon oldular yendin ne değişti diye eleştirirdi. Küçüksünüz ve öyle kalacaksınız. Bizi yenmek sizin en büyük başarınız olarak kalacak. Ama kimse bunu hatırlamayacak. Tarih şampiyonları yazar ezikleri değil..

Üst Alt