Serie A Maçlar Başlığı - Sayfa 209 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Juventus yanılmıyosam İnter'in sportif direktörünü de aldı.1 yükselişe geçebilirler..

Inter değil Napoli'nin direktörünü aldılar, Giuntoli, o da başarılı bir adam

Inter'in şu anki direktörü Marotta zaten Juve'nin eski direktörü

Ronaldo'nun alınmasını onaylamadığı ve Paratici'nin sahtekarlıklarından rahasız olduğu için Juve'den ayrılmıştı. Çok klas bir insan ve çok iyi bir direktör

@Murat Durmaz serie a yeni sezonuna dair -tarafim adina en merakla bekledigim serie b takimi ; como . her anlamda. < - >

endonezya'li meshur *hartano ailesin den -budi ve bambang kardeslerin- vizyonel kararliligiyla saglam bir degisime ugradi guzide como kulubu .
sirketin hissedarlari arasinda henry, fabregas'in olmasi da ayri dikkat cekici . ilk donem gelismeleri takip ederken, tanidik simalara makaleler de denk gelince - ozellikle fabregas bu planlamaya inanip onay vermesinden mutevellit ayri bir keyifle gelismeleri takip etmeye baslamistim vakti zamaninda ... <- kendisi ,kanimca - zeki ve de saglam vizyoner tarziyla futbolda oldugu gibi bu gibi yatirimlarda da maharetli bir cizgi de ilerliyor.
como demisken,

italya nin en guzel yerlerin den biri - lombardy bolgesinin incisi como .
tarihi yerleri oldukca onemli yer tutuyor. como golu zaten ismi ile ikonik. keza meshur ipekleriyle de adeta bursa sehrimize goz kirpiyor.

bu arada , sezon oncesi bir hazirlik maci yapmamizi cok isterim.

serie a 'ya yaklasik 20, 21 yillik aradan sonra tekrar donecek olmalari, benim gibi italya ve dunya futboluna asiri ilgili birini de haliyle ayri heyecanlandiriyor,keyiflendiriyor...
gelismeleri beklemedeyiz. <-yeni hoca, yeni oyuncular vs, vs baglaminda....

70ler 80ler dikkat ceken donemleri olsa da, asirlik oldukca koklu bir kulup como .

<- como denince - icerisinden futbola dair olmazsa olmaz ; efsane oyuncular tardelli ve zambrotta gelir nazarimda .

yeni sezonda kadraja bol bol hollywood ve avrupa sinemasindan tanidik simalar gelecektir suphesiz. bi nevi yerellerinden olan bunlarin basinda george clooney olmasi muhtemel . :)

saygi ve selamlar.

@Aras Şimşek , @Hayri Cund , @Kolpa Kemal Kürek

Son düzenleme:
Futbol'u seviyosanız Juventus - Monza Maç'ını izlmeyin yav :D 1'i 2-0 önde savunma yapıyo diğeri de 3. Gol'ü yememek için savunma yapıyo :D 5-10 Dk bakayım dedim de :D

Üst Alt