⚽ SL 20/21 H:3 | Galatasaray 0-0 Fenerbahçe | MS | 27 Eylül - Sayfa 174 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyunu ve ve Belhanda-Feguli ikilisini hiç beğenmedim.Mac öncesi kısır bir maç olur, beraber oynama alışkanlığı olmayan defanslari mutlaka hata yapar ve Falcao gol atar diye düşünüyordum.2-0 da maç skoru tahminimdi... Pozisyon bulduk ama atamadık ancak oyun olarak baskın değildik.Her ne kadar pozisyon vermesek de (çok üst düzey iki stoperimiz olduğu için) oyun içinde taktik olarak oyunu çözecek hamle yapmadık.Kadiköy'de üç attığımız maçtaki gibi hızlı bir kanat(elde kimse yok ama Babel iş yapabilirdi daha erken alınsa idi) ya da Donk gibi dirençli bir orta saha oyuna girebilirdi.

Bugün fener kötü oynadı diyenler neye dayanarak söylüyor bunu kendi evimizde adamlar bizim orta saha üretkenliğimizi kitledi bunu bizim ligte her takım yapamaz bence istediklerini aldılar

abi ne açıdan daha iyiydi gerçekten merak ediyorum bizim toplumumuzda illa bir taraf ağır basacak iki takımda ne oynadığını bilmeden şans eseri gol aradılar biz de fener de iyi oynamadı

ama fenerden beklenti düşüktü bizim taraftar 4 5 atarız moduna girince iyi oynamış sanılıyor fenerbahçe

taktiksel hazirlik olarak daha iyiydi Kabul edelim. Biz kapasitemizin altinda kaldik. Taylana ve Lucindamaya dombili ile surekli baski yaptiLar karsilik veremedik.Yapilmasi gereken Ardayi kenardan cekip ortaya pas ucgeniyle presi kirmak bunu Emre ile yapamazsin.

fener bozmak icin cikti ve bozdu. Biz oynamakcin ciktik oynayamadik. Sonucta bu Mac ozelinde feneristedigini Aldi biz alamadik.

Ei8G3r_XYAIC085

Üst Alt