⚽ SL 20/21 H:4 | Kasımpaşa 1-0 Galatasaray | MS | 4 Ekim - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:4 | Kasımpaşa 1-0 Galatasaray | MS | 4 Ekim

Bu arada etebo müthiş bir 6 numara.

8 noyla alakası yok adamın. Nijerya milli takımında herkes fakir kantesi gibi 6 no takıldığı için baktılar ayağı en düzgün kim onu biraz ileri atalım demişler kesin.

6 noda müthiş işler yapar bu adam

Terimin suçu nedir.?
Gerçekten mi?

Peki

-Belhanda ya sürekli sallıyor mu, yine oynattı mı
-Kerem, Ogulcan, Sekidika bunları aldırmadı mı? Kaç dk oynadı
-Takımın oyun anlayışı nedir
-Neden aynı adamlara takılıyor (Seri, Onyekuru)
-Jimmy, Şener, Emre Mor, Babel, Diagne bunları kim aldırdı
-Belhanda ya geçen sene teklif gelmişken bırakmayan kim
-Mecburiyetten oynayan Ozan dışında hangi alt yapı oyuncusu parladı son 4 yılda
-Emre yi (Taşdemir) göndermeye çalışıp oynatan kim
-Geçen sene başında önce Ocak, sonra Temmuz, şimdi Ocak diyerek sürekli bahane arkasına saklanan kim
-Terim yönetiminde son yıllarda kaç takım yendik, hangi başarımız var
-Geçen sen 5. Olan takıma kaç adam geldi, hangisinden ne verim alındı
-Gençleri oynayacağız dedikten bir maç sonra aynı oyuncularla çıkan kim

Ya saymaktan yoruldum, hocayı severim ama tamam yetti artık torun sevsin, yönetimden aşağı kalır yanı yok

Gerçekten mi?

Peki

-Geçen sene başında önce Ocak, sonra Temmuz, şimdi Ocak diyerek sürekli bahane arkasına saklanan kim

Ya saymaktan yoruldum, hocayı severim ama tamam yetti artık torun sevsin, yönetimden aşağı kalır yanı yok
Oynatmak istediğin oyuna göre adam istersin. Biz şam tatlısı istiyoruz adama sütlaç malzemesi veriyorlar. Haliyle de tutmuyor işte.

Gerçekten mi?

Peki

- Belhanda konusunda gereksiz güvendiği doğru, hocanın bence en büyük handikapı bu zaten.
- Kerem, Oğulcan, Sekidika ilk 11 için alınan oyuncular mı sence, hangi büyük takımda oynar bunlar ?
- Geçen sene pandemi öncesi, bu sene ilk maçlar oyun anlayışı yok ondan öyle oynadık, ondan adam takımın başında oldukça ondan şampiyon oluyoruz.
- FFP yüzünden başka adam mı alınabiliyor? Adam en azından tekrar bunları kiralayın diyor daha ne yapsın.
- Bu listeden sadece Babele güvenerek aldırdı, diğerleri ya yedek için ya istemeden evet dediği adamlar. Transferin son günü hocam diagneyi alalım mı yoksa para yanacak dersen her hoca sistemine uymasa da mecburen evet der. Ne yapsın yine de forvetsiz devam etsin.
- Aynı şekilde belhandaya gereksiz güvendi ve satılırsa transfer yapamaz bu sivriler dedi ki o takım şampiyon oldu.
- Az sivrilen yunusa, atalaya şans vermedi mi yok altyapı en azından 20-23 arasında adam gibi biri yok anlayın artık.
- Emreyi mecburen oynatıyor işte adam linnes kötü oynayınca. linnesi oynatsa yine aynı şeyleri diyeceksiniz.
- FFP yüzünden adam alamıyorlar o da belki bir sonraki transfer dönemi alırlar diyor işte.
- Terim yönetiminde son yıllarda başarı mı ? başka lig izliyorsun muhtemelen.
- Geçen sene 5. olan takıma kaç adam geldi cidden? daha nasıl verim alabilir.
- Genç yok yok yok. Hali hazırda oynayabilecek seviyede genç yok. En yakını Emindi iki hatada gömdünüz adamı.

Bu arada daha önce de söylediğim gibi hocanın da gırla hatası var elbet. Hocanın oyuncularına fazla güvenmek gibi bir takıntısı var ve egosuyla birleşince bazen ölçüyü kaçırıyor. Bu maçın devre arasında bir yorum yazmıştım. O ikisini çıkartmazsa devre arasında daha da hoca için iyi bir şey yazmam diye. Şimdi tekrar gördüm ki hoca kör değil görüyor, feg, bel, arda falan olmadığını, bir umut bir kez daha güvenmiş dediğim gibi en büyük eksisi bu zaten ama elinde de gırla oyuncu yok denenecek. Adım gibi biliyorum ki genç oynattığı ilk maçta bunlarla sahaya mı çıkılır ayakta duramıyorlar diyerek gömecek ilk sizlersiniz yine.

2 tane forveti kazık diye forveti ileri dikmişsin. Takımda orta yapmasını bilen tek adam var oda kötü felan ama Ömer bayram.

5 tane hakkın var oyuna almıyorsun bravo ya valla bravo.

Yalnız Yusuf Erdoğan da intikam alırcasına oynadı ha. Hajradinovic'e ise hastayım, Fener'de olsa 20 milyona Serie A yapmıştı şimdiye.

yusuf 45dklik oyuncu tabi sen arda-belhanda-feghouli gibi 3 tane oynamayan adamla cikarsan üstüne gelirler arkadakiler aralarinda pas yapmaktan yoruldu ve sacma sapan toplar kaybetmeye basladik ki yusuf kariyer golünü atti. ikinci yari yusufu gören oldu mu? rezil rüsva adamlari kral ediyoruz.

- Belhanda konusunda gereksiz güvendiği doğru, hocanın bence en büyük handikapı bu zaten.
- Kerem, Oğulcan, Sekidika ilk 11 için alınan oyuncular mı sence, hangi büyük takımda oynar bunlar ?
- Geçen sene pandemi öncesi, bu sene ilk maçlar oyun anlayışı yok ondan öyle oynadık, ondan adam takımın başında oldukça ondan şampiyon oluyoruz.
- FFP yüzünden başka adam mı alınabiliyor? Adam en azından tekrar bunları kiralayın diyor daha ne yapsın.
- Bu listeden sadece Babele güvenerek aldırdı, diğerleri ya yedek için ya istemeden evet dediği adamlar. Transferin son günü hocam diagneyi alalım mı yoksa para yanacak dersen her hoca sistemine uymasa da mecburen evet der. Ne yapsın yine de forvetsiz devam etsin.
- Aynı şekilde belhandaya gereksiz güvendi ve satılırsa transfer yapamaz bu sivriler dedi ki o takım şampiyon oldu.
- Az sivrilen yunusa, atalaya şans vermedi mi yok altyapı en azından 20-23 arasında adam gibi biri yok anlayın artık.
- Emreyi mecburen oynatıyor işte adam linnes kötü oynayınca. linnesi oynatsa yine aynı şeyleri diyeceksiniz.
- FFP yüzünden adam alamıyorlar o da belki bir sonraki transfer dönemi alırlar diyor işte.
- Terim yönetiminde son yıllarda başarı mı ? başka lig izliyorsun muhtemelen.
- Geçen sene 5. olan takıma kaç adam geldi cidden? daha nasıl verim alabilir.
- Genç yok yok yok. Hali hazırda oynayabilecek seviyede genç yok. En yakını Emindi iki hatada gömdünüz adamı.

Bu arada daha önce de söylediğim gibi hocanın da gırla hatası var elbet. Hocanın oyuncularına fazla güvenmek gibi bir takıntısı var ve egosuyla birleşince bazen ölçüyü kaçırıyor. Bu maçın devre arasında bir yorum yazmıştım. O ikisini çıkartmazsa devre arasında daha da hoca için iyi bir şey yazmam diye. Şimdi tekrar gördüm ki hoca kör değil görüyor, feg, bel, arda falan olmadığını, bir umut bir kez daha güvenmiş dediğim gibi en büyük eksisi bu zaten ama elinde de gırla oyuncu yok denenecek. Adım gibi biliyorum ki genç oynattığı ilk maçta bunlarla sahaya mı çıkılır ayakta duramıyorlar diyerek gömecek ilk sizlersiniz yine.
Ben hiç bir zaman hiçbir oyuncuyu sezonun 3.devresine kadar gömmedim genelleme yapmayalım

Oynatmak istediğin oyuna göre adam istersin. Biz şam tatlısı istiyoruz adama sütlaç malzemesi veriyorlar. Haliyle de tutmuyor işte.
Yahu tamam yönetim en büyük suçlu biz onu geçtik en azından çıkıp ben bunları istedim bunlar alamadı de at ateşe ne olacak kovulmaktan mı korkuyor, kovsalar ne olacak kaldı kö bu yönetimde onu yapabilecek Güven Özveri ve Tecrübe yok

Yoo biz önümüze baktık çoktan. Moderatorlerimiz bize böyle öğretti.

17494.jpg

Üst Alt