⚽ SL 20/21 H:7 | Galatasaray 1-0 Ankaragücü | MS | 31 Ekim - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhanda için yapılan bir paylaşım vardı 'ne kadar kötü oynarsam oynayayım savunacak bir enayi çıkıyor' diye şuan fatih terim için aynı şeyleri düşünüyorum. Artık kurduğu 11 den ve yaptığı değişikliklerden bir art niyet arar oldum.

Bu kadar sık sakatlık can sıkıcı ankaragücüne karşı daha üretken daha hakim olmalıydık ama sonuç olarak kazanmak önemli haftaya işimiz zor hele saracchi ve marcao da olmazsa ki büyük ihtimal olmazlar tek şansımız sivasın avrupa yorgunu olacak olması

Belhanda ve feghouli bu takımın en önemli ofansif güçleri laf atmayı bırakıp kazanmak gerek belhandanın yokluğunu fazlasıyla hissettik oyundan takımın halinden memnun olmak zor ama ocağa kadar böyle olacak yapacak birşey yok

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Araplar çok eleştiriliyo ama o ikisi olmadan biz erzurumdan bile kötü bi takım oluyoruz. Takım iyice vasat topçu doldu.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Karagümrük orta sahası biglia badu ile biz ömer etobo ile oynuyoruz. Kanat sıfır kaleciler berbat bu takım iyi bile puan topladı. Haa diyeceksiniz ki kadro kötü hoca mı iyi? Oda berbat bir tane duran top organizasyonu yok ne oynadığımız belli değil. Piri geldi diye halay çekiyorduk takım yürüyerek top oynuyor özet olarak baştan aşağı berbat durumdayız, sonumuz hayır olsun.

naber muhsin rengim
Canım sıkkın ya Melih rengo

Anneannem rahatsız. Annem geçtiğimiz hafta Türkiye’ye, Kastamonu’ya uçtu yanına gitmek için. Bir yandan Covid olayları vesaire içim hiç rahat değil.

Dedemi yaklaşık 4 ay önce kaybetmiştim, daha mezarının başında fatiha bile okuyamadım.

Gurbette yaşamak bu gibi durumlar da çok kötü oluyor işte.

Galatasaray izliyorum içim daha da daralıyor. Kafayı dağıtayım biraz diyorum hiç fayda etmiyor.

Bu Omar i hic bir macinda beyenmedim.

Bunların yapacakları transferlere sokayım.

Hocanın sistemi, oynattığı oyun falan umrumda değil.
Bu transferleri kim yaptı arkadaş.Senelerdir transferde yapılan hatalardan Avrupada itibarımız kalmadı.Kimse farkında değil.
Bu durumun ekonomik yanıda var..Yemin ederim senelerdri transferde bu kadar basit hatalar yapılmasa borç yarıyarıya düşerdi.

Canım sıkkın ya Melih rengo

Anneannem rahatsız. Annem geçtiğimiz hafta Türkiye’ye, Kastamonu’ya uçtu yanına gitmek için. Bir yandan Covid olayları vesaire içim hiç rahat değil.

Dedemi yaklaşık 4 ay önce kaybetmiştim, daha mezarının başında fatiha bile okuyamadım.

Gurbette yaşamak bu gibi durumlar da çok kötü oluyor işte.

Galatasaray izliyorum içim daha da daralıyor. Kafayı dağıtayım biraz diyorum hiç fayda etmiyor.

geçmiş olsun rengim. Dedene de Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

Keremi hangi akılla buraya getirdiler anlamadım. Belki patlama yapacak yetenekli çocuk burada yokoldu. Şimdi binpişmandır.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hadi Kerem yetersiz diyebilir hoca anlarim da Ali Yavuz? Sekidika? Kac dk sure aldilar? Emre Kilinc, Arda, Babel ve Feghouli Rangers, Fener, Kasimpasa ve Alanyaspor maclarinda ne oynadilar?

Boyle bir donemde genclere sans vermiyorsa demek ki genclere onem vermiyor.

Arda'nın zeka seviyesi, takımın geri kalanın zeka seviyesinin toplamından daha yüksek ama onda da vücut gitmiyor.

Bir maçtaki performansa göre yaptığımız yorumlarda bazen yanılabiliyoruz..Ama bu arda şu kadroda her zaman 11 oynar.
Takımdaki istisnasız her oyuncuya top geldiğinde acaba pas hatası yaparmı acaba baskıda topu kaybedermi diye izliyorum maçı.
Ama ardada gerçekten çok üst düzey top saklama yeteneği var.

Üst Alt