SL 21/22 H:1 | Adana Demirspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 15 Ağustos - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sıkıntı yapmaya gerek yok pelkas degil kim dönerse dönsün 3lü oynadıkları süreci aynen bugunkü gibi delik deşik olacaklar

şans bal kısmına birşey diyemem tabi

Fener'in şansı her zamanki gibi can sıkıcı olsa da mevcut kadro yapılarıyla oynamaya çalıştıkları sistemi oynama şansları bence yok. Sağ ve sol kanata tüm kanadı kullanabilecek defansif bilgisi de olan iki tane çok üst düzey oyuncu bulmadan bu sistemi kesinlikle efektif oynayamazlar. Adana Demir toplama ve düzensiz bir takım olmasına rağmen resmen Fener'i yarı sahasından çıkartmadı 2. yarıda ha gerek beceriksizlik gerekte şanssızlıktan atamadılar ama bu oyun düzeniyle Fener için çok parlak bir sezon olacağını sanmıyorum, Fener bugün Adana Demir değilde Sivasla oynasaydı temiz 3'lük olmuştu mesela keza Helsinki serisinde bence çok zorlanacaklar.

Son düzenleme:
Benim anlamadığım bein spikeri Özilin golünden sonra neden uzun uzun böğürdü.

la liga da attı bundesligada attı orda attı burda attı diye yarım saat bağırmaktan gtünü yıttı. herhalde dünyada bunu yapan ilk oyuncu oldu.

Benim anlamadığım bein spikeri Özilin golünden sonra neden uzun uzun böğürdü.

la liga da attı bundesligada attı orda attı burda attı diye yarım saat bağırmaktan gtünü yıttı. herhalde dünyada bunu yapan ilk oyuncu oldu.
Fenerliler bu spikeri sürekli dilliyor zaten. Neymiş bu spikerin anlattığı fb maçlarının hepsini kazanmışlar falan o da ya fbli ya da şov peşinde

Çoğunluğun aksine ben hakemi beğendim. Pozitif futbol adına umutlandırdı beni. Sürekli oyunu durduran, niyeti kötü futbolculara prim veren hakemlerden gına gelmişti geçen sezon.

Çoğunluğun aksine ben hakemi beğendim. Pozitif futbol adına umutlandırdı beni. Sürekli oyunu durduran, niyeti kötü futbolculara prim veren hakemlerden gına gelmişti geçen sezon.
İlk penaltı net olarak penaltı Alper denen herif varda cagirmadi 2.penalti degiis karar doğru onun dışında oyunu çok durdurmuyor ama esas pislik hakemler daha sahneye çıkmadı

Üst Alt