⚽ SL 22/23 H:10 | Kayserispor 2-1 Galatasaray | MS | 15 Ekim - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burdaki en objektif benim

Kayserinin golü net gol sıkıntı yok
Maçta herhangi bir p6 yok
Bizim iptal edilen gol net gol

Ben daha objektifim
Boeyin ayağına temas var, o yükseklikte en küçük temas topun gideceği yeri değiştirir ve öyle de oldu, yoksa bomboş vuruş 10 kere denese top oraya gitmez, kayserinin golü öncesi net faul var
İlk dakikada açık duran elin topa net teması var, topun yönü değişiyor, net penaltı
İptal edilen golümüzde omuz kapalı, ayrıca ele deymiyor bile omuzdan gidiyor kapalı olmasa bile bir şey yok

Ben daha objektifim
Boeyin ayağına temas var, o yükseklikte en küçük temas topun gideceği yeri değiştirir ve öyle de oldu, yoksa bomboş vuruş 10 kere denese top oraya gitmez, kayserinin golü öncesi net faul var
İlk dakikada açık duran elin topa net teması var, topun yönü değişiyor, net penaltı
İptal edilen golümüzde omuz kapalı, ayrıca ele deymiyor bile omuzdan gidiyor kapalı olmasa bile bir şey yok
Saygı duyarım pozisyonları farklı yorumlayabiliriz

Ben biraz premier lig kafasındayım ota boka el faule karşıyım

İğrenç bir maç iğrenç bir sonuç yine geçmek bilmeyecek günler. Bu sene de Ts, Bjk, Başakşehir, Ads, Konya falan tutacağız bahar aylarında. Olacak iş değil iki sezon üst üste.

Rakip boeyeden önce topa dokunmus, ozaman diagne de jk'ye karsi rakip kafayi sokmadan önce topu oynamisti ve yinede kirmiziyi yemisti. Bu pozisyon tehlikeli hareket ve faul.

Milli ara, bay haftası derken maç yapmaya yapmaya takım futbolu unuttu.
Bu arada ilk yediğimiz golde çizilen saçma sapan ofsayt çizgisi ve ikinci yarıda verilmeyen golümüzü hatırlatıp hakem ve VAR ekibinin de görevini yerine getirdiğini söylemeden geçmeyelim.

Macta toplam 166 top kaybi yapmisiz. Yani bu dogaclama, sistemsiz, futbolcularin kendi kafalarina göre takildigini gösteriyo bence.. bunun sebebide okan buruk. Bi Taktik varyasyan dan ziyade belliki oyunculari nereye koyacagim diye ugrasmis haftalardir.. takim ne zamadir beri geriden pasla cikamiyo, buda takim boyunun 70 - 80 metreye cikmasina sebep oluyo... Yol yakinken Okan la vedalasmamiz gerek..
Avrupanin kalbur üstü takimlarinda 166 top kaybi yapan TD hesap verir

SM-G960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

GS düşmanı kayseriyi sevindireceğimizi biliyordum da bu kadar ağır rezil hem bireysel hemde takım olarak iğrenç ötesi bir performans beklemiyordum şike yapsan bu kadar kötü oynayamazsın çok ağır şeyler yazardımda modların bana olan nefretinden dolayı ihraç olup 13 yıllık hesap gitmesin diye biat ederek susuyorum

kahrolsun böyle gün. icine ettiniz yine kusmuk gibi futbolla. hakemlere zaten artik ne diyecem bilmiyom. hepsini kezzap havuzuna döküp eritsem hincimi alamam

hocam 150 haftada 3 gol atmışız boşverin hakemi felan. antep maçında çatır çatır doğrandık bizimkiler çıkıp dümenden 2 kelam etti.

rakibinin toplam 1 oyuncusu kadar gol atan takım için birileri hesap vermeli.

Galibiyeti hak etmedik zaten.
Ama kollanan takımlardan birisi dün olsaydı bizim yerimize ilk dakikada penaltısı verilirdi. Yedikleri gol iptal edilirdi ve iptal edilen golde el görmezlikten gelirdi.
Trabzon zaten bir kaç hafta önce bu şekilde galip geldi Kayseri’de.
Şikeciler zaten oynanan 9 haftada en az 6 puan bunlar sayesinde kazandı ve daha da kazanacaklar.

Üst Alt