⚽ SL 22/23 H:14 | Başakşehir 0-7 Galatasaray | MS | 12 Kasım - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son haftalarda oynadığımız oyundan çok memnunum, özellikle Icardi ve Rashica eklenince artık golleri de bulmaya başladık. Yavaş yavaş oyuncuların da doğru kullanımlarını buldu Okan Buruk. Kerem in saçma dribling denemelerini bırakıp pas ver / koşu göster oyununa dönmesi, Torreira nın ön alandaki baskıya katılması, Sergio Oliveira nın hücum tarafında serbestlik kazanması, Mertens in beyin gibi hücum aksiyonlarında bazen tek dokunuşuyla bazen hiç topa dokunmadığı bir koşusuyla gol pozisyonlarındaki katkısı, sağ tarafta Rashica & Boey ikilisi arasında yakalanan uyum derken ciddi ciddi rüzgarı arkamıza alıp devam ediyoruz

Okan Hocaya güveniyorum, bıraktığımız yerden hatta daha da iyi şekile lige devam edeceğimize eminim bundan sonrası için

Böyle görkemli bir maçtan sonra Erdem Timur un ortaya çıkmaması bana tuhaf geldi. Başkası olsa fırsatı kaçırmaz, mikrofonlara şişine şişine yaptığı transferlerin büyüklüğünden bahsederdi.

bir şey demiyorum 7'le siz sevinin tabi biz sizin için çok büyük bir rakibiz ama keser döner sap döner biz sizi o sahaya gömeriz sabah ola hayrola demiş büyüklerimiz ben de diyorum ki bu lig çok uzun sabah ola hayrola bundan sonra galatasaray'ın tek rakibi bizmişiz çok mutlu oldum çünkü anca biz rakip olabiliriz benim de bu saatten sonra tek rakibim fenerbahçe ya da beşiktaş ya da trabzon en kötü sivasspor arkadaşlar teşekkürler
D2688B69-70FE-44B9-BC80-9C9803DAEE88.jpeg

Ulan resmen şaka gibi..2 hafta önce fark 5ti bizim bjk ve başak deplasmanı fenerin 2 kek maçı vardı..Bugün puan farkı 11 olsa neden oldu denmeyecek bir fiksture sahiptik çok şükür olabilecek en iyi senaryo oldu fark şu an sadece 2..

Aslında fner sivas ı da yenemiyordu o maça yazık oldu. Ama bunada şükür tabi. Bu kadar hakem hatası ve fisktüre göre iyi sayılır.

Üst Alt