⚽ SL 22/23 H:21 | Giresunspor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Ocak - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
F363C163-0B64-41EF-BF29-FCDD52821C33.jpeg

Ekside bi entry gördüm
Fener’in senelerdir samp olamamasinin sebebi bu

Hicbir olayi objektif yorumlayamiyorlar

Bunlarin orani da az degil yani geniş bir kitle öyle

Ahmet Ercanlar’i falan fenomen yapiyorlar
Emre Bol’u senelerce omuzda tasidilar

Bizim camiada böyle antipatik biri yok, bi rok var o da troll herifin teki zaten

Bizim taraftarlar o tip adamlara prim vermiyor

Sosyal medyada bile antipatik bir oluşumumuz yok

Ordinaryus, salça gibi fenomenlerinin deli gibi etkileşimi var mantıklı hiçbir şey yazmıyorlar, kulübe bunlar zarar veriyor yıllardır ama büyük cogunlugu daha farkına varamadı

Bizde bu tarz herifler olsa anında basıyoruz tekmeyi

En basitinden asagiya bir s.s ekliyorum küfürlü, bunu normal bir insan evladi yazmaz. Psikolojileri acayip kötü durumda

94B971F1-B6DA-4DF2-961E-31370C0B79F3.jpeg

Bunlar bu psikolojiden cikmadigi surece bi 10 sene daha sampiyon olamayacaklar

Yalnız icardi'nin pozisyon bence penaltıydı. Giresun'a faul verdi hakem FB,bjk olsa 50 kere çalmıştı. Önce ki maçları dile getirmek istemiyorum bile ama her hafta ince ince doğranıyoruz. Kazanıyoruz diye es gecilmesin.
Bizim topçuların hakemin başına varıp konuşması gerekiyor, öyle olmayınca VAR'da oturan adamlar hiç tınlamıyor. 2.penaltıyı artık el mahkum vermek zorunda kaldılar.

Takim kaliteli ve winner karakterli oyunculardan oluştuğu icin çok iyi oynamadigimiz maçları bile nasıl olsa kazanırız rahatligiyla izliyorum.

Şubat ayi en kritik ay olacak. 5 maca cikacagiz. Cok formdayiz, Bjk havaya girdi ancak cok kirilganlar. Fb'nin hakemleri cok formda. Basaksehir ise havlu atar muhtemelen.

Üst Alt