⚽ SL 23/24 H:36 | Karagümrük 2-3 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
İdda oran acmamis fbye ilk yaridan gol atarsak is degisir
Ters psikolojiyle bakmak lazım fenerli futbolcular şu an biz bu maçı kazanırsak Galatasaray stadına gidersek önümüzde şampiyon olma imkanları çok yüksek yine tarih sayfalarına geçeriz diye düşünüyorlardır o yüzden bu hafta iş biter diye düşünüyorum onlar berabere kalır biz yener şampiyonluk turu atarız onlarda tarihe geçmekten kurtulur. :asd:

İdda oran acmamis fbye ilk yaridan gol atarsak is degisir

fb'in nasıl bir kadro ile maça çıkacağı önemli. 2 sağ beki + bir sağ ön oyuncusu yok. sağ kanatlarında sadece bitik cengiz var. orta sahada ismail yüksek yok.

dzeko ile bariz bir problem olduğu belli. diğer bazı yabancı oyuncuların hoca ile arasında ciddi sıkıntı olduğu bariz. bir çoğu ligi kafasında bitirdi bile.

stadyumda gergin bir atmosfer olacağı da aşikar.

kayseri'nin başında yatacak bir hoca yok. kadrosu da hiç fena değil.

biz karagümrük karşısında bir de erken skor bulursak, bunların kayseri maçı efsane geçebilir.

Kaç bin oldu şimdi açılan biletler? Keşke hepsini açsalar da tamamen dolsa stad başka türlü atmosfer falan olmaz orda çünkü

Devre arasına 2 farklı önde gidebilirsek Fenerbahçe'ye de bu haber gitmiş olacak. O maçın seyrini de etkileyecek bu durum. Bu sebeple ilk devre skoru almak çok önemli.

Devre arasına 2 farklı önde gidebilirsek Fenerbahçe'ye de bu haber gitmiş olacak. O maçın seyrini de etkileyecek bu durum. Bu sebeple ilk devre skoru almak çok önemli.
Aksi takdirde gol yedigimizde aniden haberleri olacak ve elleri ayaklarina dolaşacak ordan maç bile verir bu mallar.

O yüzden hiç takip etmeden Gsmizi güzelce izleyip destek olalım

Her türlü kazanacağız

24 bin kişi bize ayrılan yerde olur
Ben Karagümrük tarafına bilet buldum batı alt
Orda en fazla 3 bin kişi veya 4 bin kişi olur

Üst Alt