⚽ SL 23/24 H:36 | Karagümrük 2-3 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Herkeste inanılmaz bir rahatlık var, ilk yarıdan 3’ler 5’ler havalarda uçuşuyor
İnşallah öyle olur da umarım takım da bu halde değildir, tam konsantrasyon lazım
Unutmayın oynanmamış maç henüz kazanılmamıştır
Sene başından beri neler yaptıklarını ne çabuk unutuyorsunuz
Hakemi yine almışlardır muhtemelen
Biçebilir, penaltı kırmızı uydurabilir, sınırdakilere en küçük harekette, itirazda kart verebilir
Rakip zaten düşmemeye oynuyor ki eksik de olsak bizi kupadan elemiş bir takım
Kupa maçına bile bu maç için rotasyonla çıktılar
Çirkefleşeceklerdir, gerip kart gördürmeye çalışacaklar, sert oynayacaklar
Top bu şanssızlık olur, hata olur
Düşücelerim bunlar değil ama bu kadar rahatlığa tepki olarak okuyun
Hatta telafisi var mı o da var ama
Tam konsantrasyon lazım
Konsantre olalım artık

Son düzenleme:
Herkeste inanılmaz bir rahatlık var, ilk yarıdan 3’ler 5’ler havalarda uçuşuyor
İnşallah öyle olur da umarım takım da bu halde değildir, tam konsantrasyon lazım
Unutmayın oynanmamış maç henüz kazanılmamıştır
Sene başından beri neler yaptıklarını ne çabuk unutuyorsunuz
Hakemi yine almışlardır muhtemelen
Biçebilir, penaltı kırmızı uydurabilir, sınırdakilere en küçük harekette, itirazda kart verebilir
Rakip zaten düşmemeye oynuyor ki eksik de olsak bizi kupadan elemiş bir takım
Kupa maçına bile bu maç için rotasyonla çıktılar
Top bu şanssızlık olur, hata olur
Düşücelerim bunlar değil ama bu kadar rahatlığa tepki olarak okuyun
Hatta telafisi var mı o da var ama
Tam konsantrasyon lazım
Konsantre olalım artık
Söylediklerinde haklılık payın var ama konsantre olması gerekenler biz değiliz, takım. Skor 5-1/6-1 iken takımın ne denli konsantre kalabildiğini gördün. Bunu sağlayan oyuncuların karakterinden çok daha öncelikle Okan Hocadır.

Normalde ben de pimpiriklenirim böyle durumlarda, halen de tedirginim ama en büyük güvence sevgili hocamızdır. Bunları düşünmeni öneririm, belki bir nebze için ferahlar...

Şuan tam olarak hızlı tren gibi seyrediyoruz. Önümüze çıkan hiçbir şey bizi durduramaz, ezer geçeriz gibi görünüyor. Rahat bir galibiyet bekliyorum. Kupaya pençeyi takmışız. Hurmanın takımının bizi durdurma imkanı var mıdır? Zannetmiyorum. Galatasaray takımı böyle maçlarda puan bırakmaz.

Bence hiç gerek yok. Çekemem bunlarin 1 haftalik acabalarini,gaza gelmelerini ki zaten yendigimizde de onlar puan kaybetmezse şampiyonluk maci fenerle daha keyifli olacaktir.

SM-A546E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
fener maçına garanti çıkarız - Kayseri maçını yenemeyecekler.

tek olay biz hakem ile doğranırız - resmen kaos planını işlemeye başlarlar maç içinde , oraya haber gider ordaki hakemde bir şeyler hediye eder. ama %1 falan olarak görüyorum o ihtimali.

İstanbul'da hangi otogardan Olimpiyat stadına ulaşıp geri dönebilirim yardımcı olabilecek var mı. İstanbul'u hiç bilmiyorum.
esenler otogarın(büyük istanbul otogarı)da iniceksin ordan metroya binip stada kadar metroyla gideceksin. tabi aktarma yapacaksın arada

Otogarda m1b ile kirazlıya gideceksin
kirazlıda m3e binip ikitelli saniyeye gideceksin
ikitelli sanayide m9a binip olimpiyat stadına gideceksin

telefonuna moovit indir baya işe yarıyor buraya güzergahın linkini bırakıyorum

#tavsiye

Üst Alt