Starfield (Bethesda) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Starfield (Bethesda)

1686932142132.jpeg

Merakla beklenen ve 25 yildir yapimda olan yeni Bethesda oyunu. Skyrim ve Fallout ile pek alakasi olmasa benzer dinamikler kesinlikle mevcut. Daha iyi bir No Mans Sky olmasi bekleniyor. Simdiye kadar tanitilan oyun kisimlari teknoljinin gercekten ne kadar ilerledigini de göstermis oluyor. Modlarla birlikte Skyrim ve Fallout da oldugu gibi bu oyunun önümüzdeki 15-20 yila damga vurmasi bekleniyor

45 dakikalik tanitim videosu:

Bu da resmi trailer:

Yıllardır beklediğimiz oyun sonunda geliyor. Teknik olarak zorlu bir yapım gibi ama içerik olarak hepimizi fazlasıyla doyuracaktır. Bethesda son sunumda olumlu anlamda beni çok şaşırttı. Bu oyuna çok güveniyorum.

GamePass ile çıktığı gün oynayabilecek olmamız çok güzel.

Burada bile Kolpayi ihmal etmemisim 😁
shhh-shush.gif

Ekli dosyayı görüntüle 206768

Merakla beklenen ve 25 yildir yapimda olan yeni Bethesda oyunu. Skyrim ve Fallout ile pek alakasi olmasa benzer dinamikler kesinlikle mevcut. Daha iyi bir No Mans Sky olmasi bekleniyor. Simdiye kadar tanitilan oyun kisimlari teknoljinin gercekten ne kadar ilerledigini de göstermis oluyor. Modlarla birlikte Skyrim ve Fallout da oldugu gibi bu oyunun önümüzdeki 15-20 yila damga vurmasi bekleniyor

45 dakikalik tanitim videosu:

Bu da resmi trailer:

Starcitizen'da yaşadığım backer fiascosundan sonra temkinli yaklaşıyorum.

Tanıtıldığı gibi bir içerik olacaksa efsaneye dönüşebilecek bir potansiyeli var bu oyunun.

Üst Alt