STSL 11/12 H:25 | MP Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 4 Şubat - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:25 | MP Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 4 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:25 | MP Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | 2.Yarı

bu maç böyle biterse bide derbi berabere biter ve biz antep i yenersek bu hafta sonu süper olur

yaw yine mi ben demiştim diyeceğim bu trabzon bu maçta puan kaybedecek diye.. kaç dakika kaldı?

Bu Antalya da herhalde bir bize bir de Trabzon'a karşı bileniyor.

G.Zan ve Aydın GS-Store Antep'te imza törenindeymiş bugün:) İlk 11 değiller sanırım o halde (Zan için). Aydın ve imza töreni:)

Antalyada fena takım değilmiş ya geçen hafta berabere kaldık diye kızıyorduk ama

sike sahaya inmedi tezini cürüten bir mac,fenerin gecen seneki maclarinda cok fazla yasananlar bu macda yasandi,hakem ne isterse o olur,macda bariz hata yapmazsa maclari alirsin,yaparsa alamazsin.Fener harici maclardaki bariz hatalarla,fener maclarindaki fener lehine yapilan bariz hatalari karsilastirirsaniz ,sike sahaya degil,hakem odasina inmistir.Biz kendi sahamizda bile catir catir kirmizilari yerken,fener bütün küfürlü maclarina ragmen son 6-7 maci saha kapatma cezasi sinirinda tamamlamistir.Biz her kafa topunda hakemin düdügü ile dururken,fener tekme tokat mac bitiriyordu.Bize olmayan penaltilar verilirken,lugano rakibi kendi üzerine düsürüp penaltilar kazaniyordu,ondan sonrada sike sahaya inmedi diye aglayip dururlar.

işte bu yüzden bir antalyalı olarak nefret ediyorum antspordan Bize ve tsye gelince köpek gibi oynarlar bjk ve fbye gelince güzelce eğilirler her zaman

Üst Alt