STSL 11/12 H:28 | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:28 | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:28 | Eskişehirspor 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Bir Fenerli taraftardan şikeci başkanlarına tepki gösteren Es Esli taraftarlara.

bu spastikler iddianamede onları satın aldığımızın idda edildiğini unutmuş sanırım.

Bunlar her seferinde biz masumuz diyen dangalaklar değil mi?

Bir Fenerli taraftardan şikeci başkanlarına tepki gösteren Es Esli taraftarlara.

tuhaflar değil mi?beyinleri aziz yıldırımdan sonra geriledi belki de.GSyı yenmekten başka övündüğü bişey olmayanlardan ne beklersinki..zavallıları kendi haline bırakalım.mart ayını iple çekiyorum :eek:

ya adamlar biz masumuz falan demiyor ki, biz yaptik, ama onlarda yapti, yani bu yuzden sucsuzuz diyor.

adamlar niye delice azizeyi destekliyor hala sizce?

azize olmadan sike yapmak kolay olmayacagini biliyorlar, sike yapmadan da kolay sampiyon olamayacaklarini biliyorlar, sike yaptigi halde zar zor ts ile ayni puan toplayabildiler.

2-3 yildir takip ediyordum su angutlari (sike olayi ciktiktan sonra hic girmiyorum o siteye) adamlar acik acik sike yapin, herseyi yapin diye agliyorlardi, yönetimi elestiriyorlardi.

kisaca angutlar azizeye bosuna bu kadar destek vermiyor

Ne kadar fenere 9 puan fark atsakta, bu iş bitmiş gözüyle bakarsak yanılırız. Puanlar ikiye bölündüğünde oratada kuş kadar bişey kalacak. Şu lanet playoff ençok fenere yaradı. 5 puan farkla önde girsekte 2 fener maçıyla bizi geçme şansları var. Playoffta 13-16 arası puan alan takım şampiyon olur bu kim olursa.

Ne kadar fenere 9 puan fark atsakta, bu iş bitmiş gözüyle bakarsak yanılırız. Puanlar ikiye bölündüğünde oratada kuş kadar bişey kalacak. Şu lanet playoff ençok fenere yaradı. 5 puan farkla önde girsekte 2 fener maçıyla bizi geçme şansları var. Playoffta 13-16 arası puan alan takım şampiyon olur bu kim olursa.

100% katiliyorum!!!!!!

:sgr: :sgr:

eger ikinci olan takima 12 puan farki atarsak, play offta dalga gece gece sampiyon oluruz

hatta bizim icin eglenceli olur, cunku dalga geceriz, ezeriz.

bugun bjkyi yenersek, 9 olacak fark.

yani 12 puan, hayal degil.

Sakin ol renkdaş , eziklerin daha Trabzon deplasmanı , Bursa maçı ve Karıköyde GS maçı var !!

eger ikinci olan takima 12 puan farki atarsak, play offta dalga gece gece sampiyon oluruz

hatta bizim icin eglenceli olur, cunku dalga geceriz, ezeriz.

bugun bjkyi yenersek, 9 olacak fark.

yani 12 puan, hayal degil.

Bu gece yeneriz de asıl tehlikeli maç bizim için Sivas maçı eğer bu 2 haftayı 6 puan ile kapatırsak biz f5i karıköy'de yeneriz buna eminim ve daha da farkla gidebilriiz.

[video=youtube;blu4HOUh17k]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=blu4HOUh17k#![/video]

çalım güzeldi ama :D (5. saniye / 24. saniye)

[video=youtube;CSjSb-GSYao]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CSjSb-GSYao#![/video]

Yeni izledim özeti, her zamanki FB balı sayesinde rahat 5-1 bitecek maç 2-1'de kalmış.

Yanliz Fener'i izledim yemin ederim Ankaragücü daha saglam oynuyor. Ayaga paslarla cikmaya calisiyorlar en azindan. Bunlar cidden Bank Asya'ya layik, oyun olarak.

ikinciye 20 puan fark atarsak süper olacak. 10 puan fark playoffta, 4 maglubiyetle gecebilirler bizi anca oda zaten imkansiz.

Üst Alt