STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan

7556BIUSnwoCQAAGg1n.jpg

An itibariyle Bjk soyunma odası

Aybabaya soruyorlar hocam bjk hedefinden uzaklasti diyebilirmiIz.

Aybaba: besiktasin hedefinden uzaklasmasi gibi birsey olabilirmi.kalan maclarimizi alip bakicaz.

Hahahhaaaa :asd:

hedefimiz gizli dediya herif sezon sonu gizli hedefimiz mali sebeplerden dolay ilk 6 idi başardık şeklinde pişkin bir açıklama bekliyrum :)

Samet Aybaba: Gekas'a çok çaallışıtırtıeııfıhkdvğkıdıddıdgkdkkkkkk, ama olmadı. :sad007:

matematiksel olarak bjknin şampiyonluğu gitti :asd:

3-4 Net pozisyonu kaçırdılar , 1 penaltı kaçtı 4 tanede gol attılar,

8 olsaydı şaka maka olabilirdide ,

Bu beşiktaşın toparlanması için anca bir arap şeyhinin kulübü satın alması lazım. Yoksa papaz hergün menemen yemez, benden demesi.

Maçı 10 dakika izledim eğer yemeden 2'yi atarsa 4'e gider bu maç dedim . Yemesine rağmen 4 attı . Fener bir de bu Bjk'ye 3 puan verdi .Kudursun ibişler:trollface:

Maçı 10 dakika izledim eğer yemeden 2'yi atarsa 4'e gider bu maç dedim . Yemesine rağmen 4 attı . Fener bir de bu Bjk'ye 3 puan verdi .Kudursun ibişler:trollface:

Harbiden Bjk,Fb'yi yenerek yüzyılın kıyağını yapmış,ben de beraberlik falan daha iyi diyordum,resmen kendi elleriyle zirveden uzaklaştılar. :asd:

Bu sene yaptiklari en hayirli is Fenerbahce´yi yenmek oldu :) Fena rezil oldular ya.

Yani resmen paramparca etti Akhisar Besiktas´i. Hertürlü ezip gectiler. Rezillik, baska birsey de degil.

Haftaya Inönü´de büyük senlik var :) Tinerciler sahaya iner, benden söylemesi :D

"Biz Real Madrid'e karşı 5 5 5 diye bağırırken Akhisar'lı taraftarlar Beşiktaş'a karşı. :( ""

Gördüm de hoşuma gitti. :asd:

Bu sene yaptiklari en hayirli is Fenerbahce´yi yenmek oldu :) Fena rezil oldular ya.

Yani resmen paramparca etti Akhisar Besiktas´i. Hertürlü ezip gectiler. Rezillik, baska birsey de degil.

Haftaya Inönü´de büyük senlik var :) Tinerciler sahaya iner, benden söylemesi :D

Küme düşmüş Ordu'yu 2-1,3-1 falan yenip gözler boyanır tekrardan.İnmezler yenince.Yenemezlerse çarşı karışır ama. :trollface:

Üst Alt