STSL 14/15 H:2 | Galatasaray 0-0 Eskişehirspor | MS | 13 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:2 | Galatasaray 0-0 Eskişehirspor | MS | 13 Eylül

a6752stsllogo.png

galatasaray.png
c80ecv.png
6b16beskisehirspor.png

galatasaray-ttarena2.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 2. Hafta

Galatasaray - Eskişehirspor

Türk Telekom Arena, İstanbul

20.00

13 Eylül

Bir kaza olmazsa kazanırız Pandev ikinci yarı girer bence ilk yarı Burak'la başlar Prandelli.Dzemaili ilk onbir başlayabilir.

maça daha 11 gün var. Yeni transferleri pat diye kalkıp deplasman maçında sahaya süremezdin.Bu maçın ve bir sonraki anderlecht maçının içerde olması çok iyi oldu.

................muslera.............

tarık...semih...gökhan...hakan

.............melo...selçuk...........

.pandev.....sneijder......bruma.

..................burak.................

anderlecht maçı öncesi kritik maç eskişehir defansı çok kötü hele tarık gidince rezil defans var. Erkana karşı önlem alırsak hucümları kitlenir erken gol bulursak rahat tempoda geçiririz.

-----------------------Muslera---------------------

Tarık---------Semih---Chedjou--------Balta

------------------Melo-----Yekta----------------

Bruma---------------Sneijder-------------Olcan

-------------------------Burak---------------------

60'tan sonra Melo-Dzemaili ve Bruma-Pandev değişikliklerinin olacağını tahmin ediyorum.

Futbolcular Izlanda'dan gelip Cumartesi maca cikacaklar ama gene de rahat yeneriz. Bakalim Prandelli nasil bir kadro ile cikacak.

selçuk yedek olarak maça başlamanın nasıl bir şey oldğunu anlıyacaktır ama sonuç olarak takımın kaptanı oadamı kolay kolay yedek soyundurmazlar.dzemaili ve pandevi sonradan oyuna sokacaktır 60 dan sonra 60 a kadar bruma ile devam eder ondan sonra dzemailiyi sokar . dzemailinin olduğu kadroda ben çift forveti gereksiz buluyorum ama tabi teknik adam ne diyecektir göreceğiz.

şöyle bir kadro sahaya sürerse tecavüz ederiz

------------Pandev------------

Bruma---Sneijder---Olcan

----------Melo---Dzemaili-----

Tarık-----Balta---Semih---Veysel

------------sinan------------------------

not : içerideki maçlarda muslerayı dinlendirebiliriz :p

Üst Alt