STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:4 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 26 Eylül

Dzemali yerinde sneijder, sneijderin yerindede melo olacaktı kanattada bruma olacaktı. Hoca bulacak sonunda doğruyu ama bakalım ne zaman

ya çok mu zor 4-4-2 oynamak. gitti mancini geldi öteki oyun yine aynı, yine herkes saçma sapan yerlerde oynuyor, yine kanatsız futbol, yine 3 önlibero. Bu kadro bir yerli hocanın elinde ligi siler süpürür, forvet burak, arkasında sneijder, iki de kanat (ismi bile önemli değil olcan, bruma, yasin ,sabri, telles, tarık...) 25 milyonluk camiada biri çıkıp şunu söyleyemiyor mu bu hocaya. Geçen sene resmen FB'ye hediye ettik şampiyonluğu, mancininin kurduğu saçmasapan kadrolar yüzünden. hocasız çıksak daha fazla puan toplardık.

yol uzun GS taraftarı.adam gibi sabredeceksin prandelliye.yok öyle kovmak.1,5 senede 2.hoca lan.anadolu takımı mı tuttuğun takım?teknik direktörünün adı prandelli.yoktan var eden,babacan prandelli.az daha dişinizi sıkın.

İyi oynadığımızı ve 3 puana sevinen taraftara soruyorum. Bugün ezildik ama 3 puan aldık. 3 puan sevindirici ama ya gelecek?

GT-I9300 Tapatalk

Bugün çok çok mükemmel oynayıp da kaybetse idik gelecek daha mı güzel olacaktı?
Bırakın abi şu iyi oyun masalını.
Kim iyi oynuyor ki bu lig de rakiplerin de hâli ortada işte.
Bu takım geçen sezon evinde 15 tane gol pozisyonuna girdiği 2 maçta 4 puan kaybetti.
Futbol sonuç oyunudur önce sonuca sonra oyuna bakın.
İyi futbol ile kaybetmektense kötü futbol ile kazanmayı tercih ederim ki olması gereken de budur.

Maça bakamadım bugün onun için yorumum yok maç ile ilgili. 90 dakikalık bir tekrar bulursam düşüncelerimi iletirim.

I am the one who knocks!

staddaydım oyuncu değişikliklerini ağzım acık izledim, prandelli'nin korkaklık derecesi beni dehşete düşürdü.

2. yarıda oyunun mutlak hakimiydik 3. golü bekliyorduk, sonra xhemaili sakatlandı ve bruma'yı sokup fişi çekecek dedik, yekta'yı aldı, tempomuz düştü.
daha sonra olcan'ı cıkardı bir MC daha aldı ve top sürebilen adam kalmadı sahada , 4 forvetle oynayan bir takıma karşı bu tam bir çılgınlıktı, iyi ki gol yemedik ortalık cok karışırdı ama oyuncu değişiklikleri tam bir felaketti

Melo stoper sneijder onlibero oynadi diye kazanmadik. Takimin cok arzulu oynamasi istegi ve olcanin gayreti bize maci kazandirdi. Aksine bu yeni sistem defansif olarak bizi kotu durumlara dusurdu. Bu sistemi bazen oynamak gerekebilr,sneijderin oyun kurmasi gerektiginde lazim olabilir ama prandellinin galibiyeti bu sisteme baglamasi ve bundan sonra boyle oynayacaz demesi beni dusunduruyor. Her takim sivas gibi gol kacirmaz.

Maç o kadar tek taraflı izlenmiş ki Sneijder'in topu aldığımızda etkisi görülürken rakibin onun bölgesini yürüyerek geçmesine dikkat bile edilmemiş. Sizce nasıl rakip 8-10 net pozisyona girmiş? Sadece Hakan Balta'nın ayağı kaymadı herhalde maçta.

Bu sistemi devam ettirirse Prandelli çok kötü durumlara düşebiliriz bazı maçlarda.

Son düzenleme:
Üst Alt