STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık

Farkli durumlar. Fener şike yaparak şampiyon oldular ve şike her yerde suçtur. Ersun'un yaptigi ise o dönem suç degildi. Iyi oldugunu söylemiyorum ama şike yapmak kadar kötü şey degil.

$ike ile tesvik arasinda hic bir ayrim yokdur avrupada. Bu ayrim dünyada sadece ve sadece bizim Türkiyede var tuhaf sekilde.
Benim icin ikiside match fixing
Kanunen suc olup olmamasida hic önemi yok ayrica benim bu konularin.
Özelikle Türkiyedeki kanunlara göre ise bu durum hic umrumda degil af edersin.
Baklava caldi diye bir cocuga 10 yil hapis cezasi veren bir ülke kanununu ben ciddiye almam mümkün degildir maalesef.

Ahlaki degerler üzerinden yasamayi tercih ediyorum bu arada ayrica. Türkiyede ama bu tür degerler yok olmaya basladigini az cok takip ede biliyoruz bölüm bölüm halkin arasinda ki sen bunu bariz sekilde ispat eden birisisin. Camurdan olsun ama kupa olsun derdindesin ve rahatca mis gibi uyursun sen böyle.
Ben uyumuyi gectim inandigim camia degerleri üzerine takipimi kesinlikle birakirim eger camia bu pisligin arkasinda durursa

denizli hocam parantezi galatasarayda kapatmak istiyorsun ama bu kadroyla inan o parantez asla kapanmaz evlatlarla oyamaya inat edersen sende bizde daha çok çile çekeriz gözünü seveyim venezuella liginden 6 tane adam al koy takıma ligi 12 .sırada bitir inan efsane olursun !!!

$ike ile tesvik arasinda hic bir ayrim yokdur avrupada. Bu ayrim dünyada sadece ve sadece bizim Türkiyede var tuhaf sekilde. Benim icin ikiside match fixing Kanunen suc olup olmamasida hic önemi yok ayrica benim bu konularin. Özelikle Türkiyedeki kanunlara göre ise bu durum hic umrumda degil af edersin. Baklava caldi diye bir cocuga 10 yil hapis cezasi veren bir ülke kanununu ben ciddiye almam mümkün degildir maalesef. Ahlaki degerler üzerinden yasamayi tercih ediyorum bu arada ayrica. Türkiyede ama bu tür degerler yok olmaya basladigini az cok takip ede biliyoruz bölüm bölüm halkin arasinda ki sen bunu bariz sekilde ispat eden birisisin. Camurdan olsun ama kupa olsun derdindesin ve rahatca mis gibi uyursun sen böyle. Ben uyumuyi gectim inandigim camia degerleri üzerine takipimi kesinlikle birakirim eger camia bu pisligin arkasinda durursa
Ya o dönem yasak degil anlatiyoruz hala ahlak mahlaktan konuşuyorsun. Adam mal mi da o dönemde yasak olmayan şeyi yapmasin? :) şike ve teşvik ayni şey degil onu averaj insan anlar. Kaldi ki seneler önce olmuş olay yüzünden Ersunu veto edecek durumda degiliz. Fazla kafana takma derim.

tesvik vererek takimin asIl olan havasini degistiriyorsun ve böylelikce maci etkiliyorsun.
$ikedir resmen. Uefa -fifa-cas-ingiltere lig federasyonu-alman federasyonu-italia federasyonu.........................
hic bir ayrim yapmiyor bu iki kelime arasinda. Ben Global düsünenlere bakarim.
Türki$ = $ike ve tecvik ayni degil
Dünyanin geneli = aynidir

tesvik vererek takimin asIl olan havasini degistiriyorsun ve böylelikce maci etkiliyorsun.
$ikedir resmen. Uefa -fifa-cas-ingiltere lig federasyonu-alman federasyonu-italia federasyonu.........................
hic bir ayrim yapmiyor bu iki kelime arasinda. Ben Global düsünenlere bakarim.
Türki$ = $ike ve tecvik ayni degil
Dünyanin geneli = aynidir

5-6 sene önce mourinhonun gol yememe rekoru kırdığı chelseaye karşı ilk golü atana para veren milyarder vardı

Üst Alt