STSL 15/16 H:19 | Osmanlıspor 3-2 Galatasaray | M.S | 23 Ocak - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:19 | Osmanlıspor 3-2 Galatasaray | M.S | 23 Ocak

Burak'i satmamak nedir lan. Paran yok lan paran. Sat iste 7 m ...

Satin lan arsalari. Boyle bir sey var mi lan.....

Sinir krizi geciriyorum. Buraki satmaya sicak bakmiyorum nedemek lan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mustafa Denizli: "Toplamda 5 transfer düşünüyorduk ama UEFA olayından sonra koşullar değişti. Bu transferleri muhtemelen yapamayacağız."

beyler bu takımda taraftar devrim yapmazsa daha beter günler bizi bekliyor. burak hırbosu bundan sonra her maç sahaya çıkamayacak kadar yuhlanmalı. sabri umut ve diğer boş herifler de dahil

Burak'i satmamak nedir lan. Paran yok lan paran. Sat iste 7 m ...

Satin lan arsalari. Boyle bir sey var mi lan.....

Sinir krizi geciriyorum. Buraki satmaya sicak bakmiyorum nedemek lan.

Ondan öte transferde olmayacak.Gerzek herifler bir kanat ve forvet alamadı takıma.Bunlar en kısa zamanda gitmeli bunakla beraber.

Bari Burak'ı sat be şerefsiz

2019 yılına kadar burak kazmasıyla mı uğraşıcaz ya

Resmen Galatasaray'dan soğuttunuz ya

Fırsat varken satmıyoruz 3 m net alacak ve her geçen sene daha da kötü olacak

Ulan bu nedir ya

Şöyle de bi durum var avrupadan men için önce avrupaya katılabilmen lazım o yüzden ilk4e girmemiz lazım mutlaka yoksa sonraki seneye atarlar cezayı

yav daha dün hatta bu sabah yönetimden 1-2 transfer olacak denmedi mi? şimdi denizli çıkıp beklemeyin başka transfer diyor. kulüp açıklama yapıyor resmi teklif geldi burak'a diye yine denizli çıkıp bilgim yok diyor. Yav kardeşim sizin derdiniz ne? olayınız ne? mide bulandırdınız, hasta ettiniz insanı gevşek herifler.

Şu anda bu yorumu yaZıcam ve başka bidaha yorum atacagımı sanmıyorum ban yicem.

Allaha emanet olun renkdaşlarım..

Bu çapsız yönetimin ve hocanın kesinlikle transfer yapmaması taraftarıyım ancak şunu anlamıyorum: " UEFA ile görüşmelerin ortada, mali tablon ortada, sana tanınan sürenin sonuna geldiğin ortada. Durum böyleyken ne halt yemeye 5 transfer diye yola çıkıyorsun? Bunları bile bile transfer kararı aldıysan peki şimdi ne halt yemeye vazgeçtin transferden? Değişen ne? Zaten açık açık 1+1 ceza demiş UEFA. Sizin gibi çapsız, beceriksiz, saçma bir yönetim nasıl döndürebilir UEFA'yı bu karardan? Nedir yani planınız? Nedir?"

Artık sekiztaş tüm maçlarını kazanmalı. Kazanmalı ve şikeci başı azizin ve şurekasının da sonu gelmeli. Büyük şikeciler bu sene şampiyon olamazsa ffp'yi falan geçtim kayyum bile atanabilir. Çünkü türk futbol tarihinin hiçbir döneminde transfere bu kadar para harcanmadı.

Ülker sponsorluğundan 10 yıl için 80 milyon Dolar aldılar,1 senede bitirdiler işte.Persie Mersie yıllık 4.9 mu alıyor sadece,KAP'a düzgün bildirim yapmıyorlar,Nani de Persie de tonla imza parası aldı.

Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak ya bu bence belli olan bir şey.

Son düzenleme:
Üst Alt