STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül

izlerken gram zevk vermiyor artık bu takım, kadroyu görünce ruhum sıkılyor, köy takımı gibiyiz Sneijder ve Muslera' yı çıkarırsak.. midem bulanıyor..

Takım bazen çok iyi pas yapıyor. Bunu inkar etmeyelim şimdi. Tek problem Burak ve Umut gibi el frenleri var takımda, bir de pas olayındaki maçın tamamına yaymalı ve seri tek pas yapmalıyız.

Sent from my iPad using Tapatalk

Trabzon'a acıdım be, adamlar harbiden güzel oynadılar haklarını yemeyelim. O Erkan'ın direğe nişanladığı pozisyon hele bu sene zor ama şampiyon olursak şampiyonluğun kırılma anıdır denecek kadar garip bir pozisyondu. İnanılmaz şanslıydık.

Güzel mi oynadı onlar yemin ederim bizden kötü biz kötüyüz diye pozisyon buldular gecen hafta da Kayseride döküldüler.

Güzel mi oynadı onlar yemin ederim bizden kötü biz kötüyüz diye pozisyon buldular gecen hafta da Kayseride döküldüler.
Trabzonun abartıldığını düşünüyorum. Burafa şampiyonluğa falan oynar diyenler var, bence imkânı yok.

Hele hele başlarında Şota varken. Yakında onun mallıkları devreye girer Trabzonda.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Trabzonun abartıldığını düşünüyorum. Burafa şampiyonluğa falan oynar diyenler var, bence imkânı yok.

Hele hele başlarında Şota varken. Yakında onun mallıkları devreye girer Trabzonda.

Allah var alan savunmasini iyi yapıyorlar ilk yari ceza sahalarina giremedik ama ne hucuma cikamiyorlar ne hücum yapmayı biliyorlar kenarda yusuf erkan ile ilerde ndoye tam bir kontra takımı ama onuda yapamiyorlar mbia iyi ama onun önünde iyi bir oyun kurucalari seviyeleri belli okay yokuslununda çok abartildigini dusunuyorum son olarakta Erkan bagzen şov yapiyor bagzende diorumki bu adam nasıl futbolcu olmuş gibi hareketler yapiyor futbolcu ama futbolu bilmiyor.

Bu Ahmet çakar kaşarı nerdeyse 70 yasına geldi hala insanlarla makara yapan karaktersiz fnerin penaltılarını bu kadar dillendiriyormuydu.

Şampiyonluğa oynarlar gibi bir iddaam yok, bu maçta bence güzel oynadılar, ha oynanan futbola bakarsak bu ligde aslında hiçbir takım şampiyon olamaz :D Yani Trabzon'da şampiyon olursa şaşırmam Fener'de, Beşiktaşta. Ha şu kesin Mayısı görürsek istediğimiz kadar berbat oynayalım geçen seneki gibi alırız kupayı.

bugün yine gördük kanatsiz olmuyor, bundan sonra kanatlarda yasin sindan lütfen.
forvet kim oynarsa oynasin umrumda bile degil ama bu iki oyuncuyu kanatta ve sneijderi ortada
yerinde bi zahmet.

Son düzenleme:
Bir andan üzüldüm hamza hala başımızda bir yandan sevindim,2 maçta kendini şampiyon sanan hamsileri tokatladığımız için,
maçtan önce kendilerine güvenir şekilde gülerek ne olur maç diyen adamlar maçtan sonra sinirden masa sandalye kırıyor :asd22:

geçen seneden enstantaneler izledik rakip ırzımıza geçti bala gte kazandık hamzanında totosu kakdı sanki bi mok oynamıs gibi

denayer-chedjou-hakan-carole

bu defans hatti bizi rahatlatir, denayer stoper olarak oynarsa daha iyi olur ama bu sefer sabri faktörü girince defans tekrar bocaliyor.

Asporda hakan can köpürüyor hakeme maçı hakem katletmiş. Galatasaray berbat oynamış sanki fb tv yi izliyorum gibi hissettim

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt