STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim

Yine malzeme verdik bekleyenlere, simdi dinle 2 hafta.

Trabzon-Denayer pozisyonuna FIFA el yok diyor, hala onu dillendiriyor basta Ahmet Cakar. Sus diyen varmi, yok!

İşte en sinirlendiğim konu bu.
Şu başımızdakilerden sırf bu yüzden o kadar çok nefret ediyorum ki tarif edemem. Ama bu klübün haklarını konusunda sesin çıkmıyorsa sen şerefsizin önde gidenisin. Bu klübün başına sırf reklamını yapmak için gelmişsindir. Bundan öncekilerde bundan farklı değildi.
Şu maçta bile hakem bütün takdir haklarını başakşehirden yana kullandı. Diğer büyük takımlarda hiç bu şekilde olmuyor.

Sırf bu yüzden spor programlarını izlemiyorum. O kadar çok Galatasaray düşmanı varki dayanamıyorum. Elimizdende birşey gelmediği için insan üzülüyor.
İki tane en çok izlenen spor kanalı var. İkisindede türkiyenin en büyük klübü olan Galatasaray taraftarı yorumcu yok.

Dursun özbek ve yönetimi yatacak yeriniz yok. Ve bunlara sesini çıkarmayıp hala ninni söyleyen ultraslan siz Galatasaray taraftaarı falan değilsiniz. Statda bunlarada tepki vereceksin.

Maça gelirsek rezalet bir oyun. Bence diğer büyüklerin bu deplasmanda takılmaları çok olası. Gerçekten zor bir takım, çabuk bir takım başakşehir. Bizim kadro kalitesine göre müthiş bir sonuç aldık.
Şurası çok net şu oynar yok bu oynar yok şunu niye oynatmadı falan demek kendimizi kandırmakdır. Mesela bugün bilal yerine jose oynamalıydı. Hatta selçuk yerine daha iyi olurdu. Ama işte sadece bu..Diiğer tarafta çıkan kadro tam bizim istediğimiz kadroydu.O tek değişiklik oyunumuzu falan çok fazla değiştirmezdi.Özellikle Sinan o kadar çok abartıldı ki sanki oynasa bu takım uçup gidecek.

Ama tüm bunlar Dursun ve Hamzanın çapsız ve istifa etmeleri gerektiğini değiştirmez. Çünkü bu takımı lige bu kadroyla çıkartan adamın Galatasrayda işi yoktur. Bizim takımın yarısından fazlasını şikeciler kapısının önünden geçirmezler. Gerçekten yazık....

Önceki yıl sezon başı fener neredeyse tüm maçlarını hakemlerle kazanırken bu konuları eşelemekten imtina ediyordu. Galatasaray olunca kudurdu resmen.

İşte en sinirlendiğim konu bu.
Şu başımızdakilerden sırf bu yüzden o kadar çok nefret ediyorum ki tarif edemem. Ama bu klübün haklarını konusunda sesin çıkmıyorsa sen şerefsizin önde gidenisin. Bu klübün başına sırf reklamını yapmak için gelmişsindir. Bundan öncekilerde bundan farklı değildi.
Şu maçta bile hakem bütün takdir haklarını başakşehirden yana kullandı. Diğer büyük takımlarda hiç bu şekilde olmuyor.

Sırf bu yüzden spor programlarını izlemiyorum. O kadar çok Galatasaray düşmanı varki dayanamıyorum. Elimizdende birşey gelmediği için insan üzülüyor.
İki tane en çok izlenen spor kanalı var. İkisindede türkiyenin en büyük klübü olan Galatasaray taraftarı yorumcu yok.

Dursun özbek ve yönetimi yatacak yeriniz yok. Ve bunlara sesini çıkarmayıp hala ninni söyleyen ultraslan siz Galatasaray taraftaarı falan değilsiniz. Statda bunlarada tepki vereceksin.

Maça gelirsek rezalet bir oyun. Bence diğer büyüklerin bu deplasmanda takılmaları çok olası. Gerçekten zor bir takım, çabuk bir takım başakşehir. Bizim kadro kalitesine göre müthiş bir sonuç aldık.
Şurası çok net şu oynar yok bu oynar yok şunu niye oynatmadı falan demek kendimizi kandırmakdır. Mesela bugün bilal yerine jose oynamalıydı. Hatta selçuk yerine daha iyi olurdu. Ama işte sadece bu..Diiğer tarafta çıkan kadro tam bizim istediğimiz kadroydu.O tek değişiklik oyunumuzu falan çok fazla değiştirmezdi.Özellikle Sinan o kadar çok abartıldı ki sanki oynasa bu takım uçup gidecek.

Ama tüm bunlar Dursun ve Hamzanın çapsız ve istifa etmeleri gerektiğini değiştirmez. Çünkü bu takımı lige bu kadroyla çıkartan adamın Galatasrayda işi yoktur. Bizim takımın yarısından fazlasını şikeciler kapısının önünden geçirmezler. Gerçekten yazık....

Son 4 yılda 3 kez şampiyon olursan tabiki üstüne gelirler.

Rekabeti bitirdin arkadaş :D

ekmek yiyemiyor artık o yavşaklar.Tabi gelecekler üstüne.

Ahmet Çakar tam cahil Ts de ki pozisyon penaltı değil aynı poxisonu fifa hakem semineride gösterdiler bu penaltı değil dediler.Topal vücuduna çarpıp eline gelen topta golü atmıştı tüm yorumcular vücuttan gelen top çarpma demişti şimdi Tümer bildiğin ağlıyor.Kural değişti ise bilemem.

Yalniz Emre denen serefsizin o topu kafaya yedigi anda icimin yaglari eridi, bunu inkar edemem "geber it oglu it" diye tempo tuttum bir ara.

Bazı Renktaşlar, iğrenç bir oyun sonrası aldığımız 3 puan ile şampiyonluk hayali kurmaya başlamış.
Gerçekleri gören sadece bir kaç kişi var.
Rezalet ötesi bir kadromuz ve oyunumuz var.

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

Bazı Renktaşlar, iğrenç bir oyun sonrası aldığımız 3 puan ile şampiyonluk hayali kurmaya başlamış.
Gerçekleri gören sadece bir kaç kişi var.
Rezalet ötesi bir kadromuz ve oyunumuz var.

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

Biz kadro muhteşem demedik bro.

Lig o kadar leş ki,en kötü kadrosu olan takım disiplinli futbol ve kişisel becerilerle şampiyon olabilir dedik.

Biz her hafta bunların böle üstüne gidelim.G*t korkusundan belki şampiyon bile olabilirler dedik.

Kötü bişey söylemedik.Lig leş ağa lig leş.rakipler de leş.

Son 4 yılda 3 kez şampiyon olursan tabiki üstüne gelirler.

Rekabeti bitirdin arkadaş :D

ekmek yiyemiyor artık o yavşaklar.Tabi gelecekler üstüne.

Hiç o yönden bakmamıştım:asd22: doğru söylüüyorsun...

Ama bunun bize çok fazla zararı oluyor. Kim bize saldırıyorsa çıkacaksın lafı sokacaksın. Çıkacaksın gerekirse basın toplantısı yapıp çakarı itin gtn sokacaksın.Mesela senin yöneticin ntvspordaki programa bağlanıp Galatasaraylı yorumcu yoksa Galatasarayı yorumlamayacaksın diyecek. Bunlar en çok izlenen programlar. Hani tarafsız olsalar anlarım. Ama ikiside son derece takımlarına bağlılar objektif yorum yapmaları mümkün değil.

Hiç o yönden bakmamıştım:asd22: doğru söylüüyorsun...

Ama bunun bize çok fazla zararı oluyor. Kim bize saldırıyorsa çıkacaksın lafı sokacaksın. Çıkacaksın gerekirse basın toplantısı yapıp çakarı itin gtn sokacaksın.Mesela senin yöneticin ntvspordaki programa bağlanıp Galatasaraylı yorumcu yoksa Galatasarayı yorumlamayacaksın diyecek. Bunlar en çok izlenen programlar. Hani tarafsız olsalar anlarım. Ama ikiside son derece takımlarına bağlılar objektif yorum yapmaları mümkün değil.

bak bizim fb ve bjk ile farkımız şu.

Biz kaos ile besleniriz.

Bak eski şampiyonluklarımıza.Terim dönemi hariç çoğu şampiyonluk, hep aynı sezon teknik direktör değiştirerek,yönetim değiştirerek geldi.

Kaos herzaman işimize yarar bizim.

Bırakın saldırsınlar.Bırakın yönetim futbolcular diken üstünde olsun.

Hep böyle ayık olsunlar.

Hamza da kendine adam gibi hedef koysun.

Benfica ve madrid maçlarını es geçsin.Sadece içerde astanayı yensin.Avrupa ligine gidelim.O arada da lige asılmaya devam etsin.

Rakipler hakkaten leş.fbsi bjksi.leşoğlu leş.Biz kötüyüz ama,onlar da az tezek değil.

Avrupa liginde 2 tur atlasın,bi de lige asılsın son ana kadar.Tamamdır benim için.

Mevcut kadro ile düzgün bir hedef koymazsak,o düzgün hedefe de ulaşamayız.

bak bizim fb ve bjk ile farkımız şu.

Biz kaos ile besleniriz.

Bak eski şampiyonluklarımıza.Terim dönemi hariç çoğu şampiyonluk, hep aynı sezon teknik direktör değiştirerek,yönetim değiştirerek geldi.

Kaos herzaman işimize yarar bizim.

Bırakın saldırsınlar.Bırakın yönetim futbolcular diken üstünde olsun.

Hep böyle ayık olsunlar.

Hamza da kendine adam gibi hedef koysun.

Benfica ve madrid maçlarını es geçsin.Sadece içerde astanayı yensin.Avrupa ligine gidelim.O arada da lige asılmaya devam etsin.

Rakipler hakkaten leş.fbsi bjksi.leşoğlu leş.Biz kötüyüz ama,onlar da az tezek değil.

Avrupa liginde 2 tur atlasın,bi de lige asılsın son ana kadar.Tamamdır benim için.

Mevcut kadro ile düzgün bir hedef koymazsak,o düzgün hedefe de ulaşamayız.

Bu Hamza'nın bazı yönleri çok benziyor Aykut'a.İlk turlar büyük ihtimal kolay kuralar gelecek.1-2 tur geçildikten sonra takım hava yakalarsa finale bile gidebiliriz.Hamza ile Avrupa Ligi mutlaka denenmeli.

Basaksehirin Visca disinda tehlike yaratacak bir oyuncusu yok. Forvetleri yok. Buna ragmen önemli pozisyonlarda buldular. Bugün Chedjou da kötüydü. Balta zaten sadece idare ediyor. Batdalin pozisyonunda yine hata yapti. Kendi adamini(Batdal) birakip, 4 oyuncunun durdurmaya calistigi Viscaya gitti. Viscaya yaptigi savunmada komikti.

Carole Fransa 2.liginden geldi. Geldiginde biraz ön yargiliydim. Adami maclarda dikkatle izliyorum. Aldigi pozisyonlar, alanini savunmasi cok iyi. Biraz oyunu okumada eksikleri var. En azindan Sabri, Balta gibi 1-2 metreden savunma yapip, rakibe cok fazla hareket alani vermiyor. Sabri oyuna girdi, Visca iyi oynamaya basladi. Bugün bir oyuncu Baltanin 2-3 metre gerisindeydi. Depar atti, Baltadan önce topu aldi. Az cok vucudunu kullanmayi bilse, o oyuncu o topu alamazdi. Caroleun son dakikalarda Viscaya yaptigi yakin savunma ve vucudunu, kollarini kullanmasi ders niteligindeydi.

Selcuk maci yüzde 85.7 pas isabet oraniyla bitirmis. 0 KP, 0 TB, 0 orta isabet orani. Uzun toplarda 9da 4 isabet. Bu kadar yan ve geri pas yaptigi bir macta en az yüzde 92-93 beklerdim.

Baltada 0 top kapma, 1 top calmayla maci bitirmis. 1 tane de hava topu kazanmis.

Maxiden iyi bekimiz, Sabri, 0 top kapma, 0 top calma, 0 ortasaha isabet orani, yüzde 66.7 pas isabet orani. 5 uzun topta 2 isabet. 0 KP.

Devre arasına kadar başa baş götürürsek Kevin sağ beke geçer,bir orta saha bir sağ açık ve bir forvet transferiyle yine şampiyonluğa oynarız.Ama bu yönetimin bu dediklerimi yapabileceğine inancım yok.Bizim için önemli bir galibiyetti.

Üst Alt