Transfer Nöbeti #14 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 426 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #14 | 2023 Yaz Arşiv

Sergio Ramos

• Alınmalı

Kullanılan: 94 49.0%
  • Alınmamalı

Kullanılan: 52 27.1%
  • Nelsson satılırsa alınmalı

Kullanılan: 46 24.0%

• Kullanılan toplam oy
    192
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rüya gibi kadro kuran Erden Timura laf etmem. Ama Ziyechi de istemem. Keşke Rashica zorlansaydı. Tete var ama Tetenin takim savunmasına katkısı ne olacak şüpheli.

Demekki 5 dakikalık transfermis rashica. Bu zamana kadar bekletilmesi gerçekten çok garip. Umarım yildiz sevdasına kaptirmadik bu adami

Rasitsa transfer sürecinde yaşananlar ne oldu bilemiyoruz. Ne olursa olsun intikam hırsına bjk gibi toksik bir camia ya gitmeyi tercih etmeliydi. Oldu olacak Rize'de bir sezon kiralık oynasın. Gerçi daha oyuncu tarafı ile anlaşılmamış sanırım.

Taliscayı bir ben beğenemiyorum biraz yaşlandık ondan mı benim bildiğim 10 prekazi hagi lincoln wesley hatta mertens gibidir bu bildiğin 2. Forvet

Planlamada çok büyük sıkıntılar var. Ramos alacaksın kimi keseceksin oturmuş tandemin zaten var. Ziyech düşünüyorsun Teteyi niye aldın o zaman onu da yedek bırakamazsın. 8+3 de Keremi de kesemezsin. Yönetim başı kesilmiş tavuk gibi hareket etmeye gereksiz yıldız peşinde koşmaya başladı, gidişatımızı iyi görmüyorum.

Benim hali hazırda kafama yatmayan mevki sol kanat. Zaha-Kerem arasında tercih yapmak ziyadesiyle işleri bozuyor.
Bu durumda Zaha-Tete ikilisini sahada görmek için orta sahada Kerem Demirbay ya da Berkan oynayacak. O zaman ne diye iki orta saha transferi daha bekleniyor?

Rasicha kim yahu kariyeri vasatliklara dolu bir oyuncu icardi mertens kerem gibi adamlarla oynayip 5 6 gol atabilmis siradan bir oyuncu

Neymis savunmaya yardim ediyormus vah vah tete baris alper kerem zaha hic biri geriye gelmiyor zaten bir tek rasicha geri geliyor

Ben fenerin almasini beklerdim ama onu bile yapamamis tam layikini bulmus geri gelip rosierin aciklarini kapatsin adamlarin sag beki rosier bile rasicha dan daha iyi hucumcu

Zaha on numara barış . Hoca bu üçlüye mi gidecek bakalım yerli kullanmak zorunda hücum hattında bir kişi . Ciddi bir on numara çekebilir diye düşünüyorum veya sağ kanat on numara oynayacak birisine gideceğiz .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt