Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #12 - Sayfa 488 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Milliyeçilik dediğin nedir onu tartışalım önce o zaman ancak Trabzon 'un çogu Atatürk millyetçisidir.Sokaklarda da rahatça gezebilirsin,içkini içebilirsin,sevgilinle sarılıp gezebilirsin Trabzon'da aslında yoktur böyle bir tepki,ya da ayrım.Bence önyargı bir gez derim.

Evet Atatürk Milliyetçisi. O kadar Atatürk Milliyetçisi ki Atatürk düşmanı Cumhur İttifak’ına %70 oy çıktı 2018’de. Ne desem bilemedim.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

bazen tempoyu allahu ekber dağlarını tepesine çıkartıyoruz. bizim rumenler bu tempoya nasıl ayak uyduracak diye merak etmiyor değilim.
E9vm5DjWUAILnza
Kanka cica uydurur ondan şüphem yok zeki topçu ama bi de morutan uydurursa var ya işte bütün yaratıcılık o çocukta, gelişim kaydederse iyi paraya satacağız gibime geliyor

Cagneye teklif gelmiş üstad biz kabul etmişiz zaten

Bu bekletiyo heralde gol atıp fazla maaş için,bizden 2.5 falan alıyo çünkü
Olabilir. Bence bu dönemde geçmiş yanlışları yapmamaya özen gösteriyor terim. Elden çıkarmak istediklerini sahaya sürerek bu bizim iyi bir oyuncumuz havasını vermeye çalışıyor. Takımın finansal olarak menfaatlerini düşünüyor. Bence babel de de bu durum söz konusu. İlk 11 i okuduğumda babel mi diye sinir krizi geçiriyordum ama transfer sezonu bitince bunların çok fazla süre alamayacağını düşündüm sırf yukarıda yazdığım sebeplerden ötürü olduğunu düşününce.
Ayın 8 i diyor ama bizim takımın kaderi 31 ağustosta netleşir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt