Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 372 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tanneneyi istemeyenler de Emre mor gelirse sevinir artık tannane tutar tutmaz orası bilinmez Ribéry de olur amrabat da risk işidir ama bunlar tannaneyi alamazlarsa kreş çocuğu olan Emre mor gibilerini alacakları malum Başımızda Özbek var yani unutmayın bunu gene Hollanda liginde az çok istikrar sağlamış adama kumar oynarsın da arkadaş Danimarka liginin 8.sinin oynamayan kreş oyuncusu bu takımda rotasyon olacaksa nefret ettiğim Emre çolağın suçu ne eski yüz olması mi sanmıyorum bu kadar da saçmalık yapacaklarına ha gider 6 iyi transfer yaparsın bunu da kreş kontenjanı ya da her sene saçmalama genç modu için alırsın ona bir şey diyemez kimse

Sent from my iPhone using Tapatalk
Noktalama İşaretleri (Açıklamalar)

Robinho bugün itibariyle boşa düşmüş. Copa America'da izledim en son ve fena değildi. 25 Ocak'ta 32 olacak. Yarım sezon + 1 sene olarak imzalamak fena olmaz. Bu sene 20 maça çıkarsa seneye otomatik uzasın.

Tanneneyi istemeyenler de Emre mor gelirse sevinir artık tannane tutar tutmaz orası bilinmez Ribéry de olur amrabat da risk işidir ama bunlar tannaneyi alamazlarsa kreş çocuğu olan Emre mor gibilerini alacakları malum Başımızda Özbek var yani unutmayın bunu gene Hollanda liginde az çok istikrar sağlamış adama kumar oynarsın da arkadaş Danimarka liginin 8.sinin oynamayan kreş oyuncusu bu takımda rotasyon olacaksa nefret ettiğim Emre çolağın suçu ne eski yüz olması mi sanmıyorum bu kadar da saçmalık yapacaklarına ha gider 6 iyi transfer yaparsın bunu da kreş kontenjanı ya da her sene saçmalama genç modu için alırsın ona bir şey diyemez kimse

Biz zaten TAnnane yerine Emre Mor'u istemedik biz Edmilson Jeunıor 'u istedik takıma bir göbek reis daha gelmesin diyoz. Adamın 5dklik videolarına bakarak olacak transfer diil o işler Hajrovic're aynı diilmiydi gelirken ???????????

Valla orası biraz şakada Lawal kötü topçu değil lawal donk ortasahası bana çok kuvvetli geliyor ister vizyonsuzluk deyin ister futbol bilgisizliği bence bu ortsaha çok dengeli olur :D

Bugün Selçuk'a gitsin diyenler dün meloyu da istemeyenlerdi şimdi en çok onlar melo ah melo diyor arkadaş önce Selçuk Melodan iyi onu geçtim onun düzeyinde adam alırsın sonra melo Selçuk gitsin dersin nasıl bir düşünce yapısı var merak ediyorum Burak umut falan felaket tamam da be Selçuk olcan bu sene iyi oynayan iki adam adları çıkmış gitsin he gitsin sonra Melodan sonra Selçuk diye ağlamayın mbia gelsin imza atsın gitsin dersin anlarım kimse yok saçma sapan alma potansiyeli yüksek bir klüpte Selçuk gitsin herkes Hamza oldu son dönemlerde

https://twitter.com/MatteoPedrosi/status/682552192616787968

niye ugrastiriyorsun

selçuk ve burak başta olmak üzere takımdaki bütün karakter yoksunu kendini 1 shit sanan yerlileri kovmak suretiyle takımdan def etmek lazım

CXoczK0WEAA8aQ0.jpg:large

selçuk önce yanına versin de sonra konuşurz

Kardeş ben Selçuk hastası değilim hatta gir bak eleştirilerim bile beş on tane vardır hatta geçen sene nefret dahi etmiştim mesele Selçuk değil x kişi de olsa bu az çok oynayan biri için yerine garanti birini alırsın daha sonra onu gönderirsin bak sen mbia al getir senden önce Selçuk gitsin derim rahat ol yani derdim Selçuk değil beceriksizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt