Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
--------------Mus---------
-Cavanda-serdar-hakan-carole-
-------------diarra---------
--------josue----sniper--------
-sinan-------------------bruma
--------------eren----------------

85 puan ile 1. Zıraat ve süper kupa bizde.

-Sinan yerine poldi olabilir
-Eren yerinede genç bir arkadaş olabilir.

Son düzenleme:
Diarra Şarşkımız da Hazır :D

Akşamlar Sensiz Geçmez Diarra

Sabahlar Sensiz Olmaz Diarra

Diarra Gazel Düştü Bağlara

Diarra Karlar Yağdı Dağlara

Diarra Neredesin Benim Güzelim Sevdiğim

Diarra Ayaz Çöktü Bağlara

Diarra Neredesin Benim Güzel Sevdiğim

Sensizim Yaban Elde Diarra

Garibim Buralarda Diarra

Diarra Karlar Yağdı Dağlara

Diarra Neredesin Benim Güzel Sevdiğim

Diarra Ayaz Çöktü Bağlara

Diarra Yalınayak Başıma Bak Kış Günü
Çok ilginç

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uzun zamandır bir duyum varmı diye foruma heyecanla giriyorum. ancak son josue transferi ile tüm heyecanımı kaybettim. josue cavanda vs transferler sizi ileri taşımaz iyi bir takım kurmak istiyorsanız alacağınız oyuncular bunlar olmamalı...... ha bunlar sadece alternatif derseniz önce boşluk olan mevkileri doldurun derim ki bu futbolcuların alternatif olabilecekleri konusunda dahi şüpheliyim. Elimizde bana göre önemli bir yetenek olan Sinan ve onunla beraber bruma gibi oyuncular varken yanlarına bir iki iyi taransfer beklemek bu taraftarın hakkı ... Bu oyuncular riekeringin bilgisi dışında alındı diye düşünüyorum. Şimdide 30 yaşındaki lassanayı istiyormuşuz. belki bir iki sene katkı verebiir ama artık ülkemin emeklilik çağına gelmiş oyuncu cenneti olmasını istemiyorum. katar çin kulüpleri gibi olmayalım...

Bilal Kısa'yı vermemiz hataydı. Josue bu açığı nispeten kapatır. Sneijder ve Selçuk'u yedekler.

Diarra için Chedjou'yu Marsilya'ya verebiliriz. Denayer işimizi görür.

Sol bekte alternatif yok. Sol ayaklı stoper bulsak keşke...

Denayer gelirse sağbekte denayer sabri cavanda yeterli olur. Linnes ve Donk satılmalı.

İnşallah Lassana'yı karşıladığımız nöbet olur bu :cimbombom:

Lass+kiralık bir golcü(Niasse,Luiz Adriano vb) gelirse net şampiyon oluruz tabi ceza yememek için şu klüpteki çöplerin yollanması gerekir ilk başta

Lassana yüklü bir maaş karşılığında 3 yıllık sözleşme imzalanır bonservissiz.O 10 milyonluk cezanın hallolduğunu düşünüyorum çünki bizimkiler cezayı hallet konuşalım demişti
Luiz Adiano artık milan'da artık 4. forvet konumunda kendiside kalmak istemiyor milana kiralık sözleşme teklif edilebilir.Eren pivotluk özelliği iyi ama Luiz Adriano çok hızlı çalım atan resmen playmaker forvet Niasse veya Adriano'dan birisini kiralamamız lazım

galatasaray-lassana-diarra-icin-harekete-gecti-8679655_x_8350_o.jpg

1453673190408.jpg

Emrah Başsan, Çaykur Rizespor ile anlaştı. Salih Dursun'da kısa süre içinde takımdan ayrılacak. (NTV Spor)

Dursun Özbek 2-3 transfer demiş bence Diarra Denayer ve Josue gelecek forvet yok... Donk Linnes satılmalı Umut Tarık Salih kiralanmalı Olcan indirime giderse takımda kalabilir bence sol bek alternatifi olarak.

Bilal Kısa'yı vermemiz hataydı. Josue bu açığı nispeten kapatır. Sneijder ve Selçuk'u yedekler.

Diarra için Chedjou'yu Marsilya'ya verebiliriz. Denayer işimizi görür.

Sol bekte alternatif yok. Sol ayaklı stoper bulsak keşke...

Denayer gelirse sağbekte denayer sabri cavanda yeterli olur. Linnes ve Donk satılmalı.

Bence renktaş Linnes kalsın ileri uçtada oynuyabiliyor hatta ortasahada oynadığı maçlarda bile iyiydi zaten önceden 10 numarada oynuyormuş tarık+sabri+salih gitsin Linnes+Cavanda kalsın
Denayer Pep bırakmıyor gönderse bile ingiltereden bir takıma gönderir dediğin gibi bize solak bir stoper lazım böyle insan azmanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt