Ünal Aysal: "Taraftar ne isterse o olur" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal: "Taraftar ne isterse o olur"

Cevap: Ünal Aysal: "Taraftar ne isterse o olur"

bu adam bi efsane ya

"drogba tipi forvet" diye bi kavram var

ve bunun karşılığı kısaca her işi yapan forvet...

sen şimdi gidip onu alıyosun

perfecto

gracias başkan

[h=5]Kalede Laziolu Muslera, defansta Arsenalli Eboue, Liverpoollu Riera, A. Madridli Ujfalusi - Ortada Juventuslu Melo, Interli Sneijder, Real Madrid&Bayern Munichli Hamit - ilerde Chelseali Drogba ++ Milli takımın gözbebekleri Semih, Selçuk & Burak ++ Milli takımlarının göz bebekleri Elmander, Dany, Amrabat.. Biz galiba biraz fazla oluyoruz :))[/h]

Başkan, Honda desem oha dermisin :lol:

Allah sana uzun ve sağlıklı ömürler versin

Taraftar stoper ve solbek istiyor.

Drogba gelirse solbek Hakan Balta, önlibero Engin veya sağbek Sabri oynayacak gibi duruyor. Çolak da bankomuz olacak bunun üstüne. Her şekilde kontenjandan error veriyoruz.

Takdir edilecek bir başkan ..:ayatollah:

Bir diğer takımların başkanlarına bakıyorum ,bir de Ünal başkan'a .

Arada fark var fark !

Önümüzdeki transfer sezonlarinda da böyle iyi transferler yaparsak süper olur.

Birde Bir Taraftar, Gönüldaş , Sevdalı, Renkdaş olarak ben ne yaptım desek kulübe katkı vermek için en kritik dönemdeyiz. Herkesin elinden geldiği kadar bir ucundan tutması lazım elini taşın altında bizim de sokmamız omuz çıkmamız lazım ki geçmişteki hataları yapmayalım. SIRA BİZDE .......

Ünal aysal futboldan filan anlamıyor, bunu kendisi söylüyor işte bu süper bir şey, aziz gibi anladığını sanıp saçma sapan adamlar getirmiyor guiza gibi işi bilenlere bırakıyor.

bunu söyleyen ilk başkan. yada ben hiç duymadım hiç bir gs başkanından. helal olsun başkan be.

istek başlatalım fatih hocayla konsensus yapalım ortak bir karar alalım başkan seneye yapılacak transferleri şimdiden yapsın :D

Ben Drogba'yi istemiyorum daha dogrusu Milli takimda yerine hazirlanan Bony'yi, Bony gibi bize daha uzun sure katki yapacak topcu istiyorum baskan. :)

Üst Alt