⚽ ZTK 22/23 4. Tur | Galatasaray 2-1 Ofspor | MS | 8 Kasım | A Spor - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 22/23 4. Tur | Galatasaray 2-1 Ofspor | MS | 8 Kasım | A Spor

FhEU7mNWYAADrpH
inşallah cok ciddi bişeyi yoktur. Başlarım ziraat kupasına gidip böyle 11 kişi kapanan bodoslama top oynayan takımlarla oynamak çok tehlikeli

Son 32'de yine sahamızda oluruz ama son 16 ve çeyrek finalde deplasmanda tek maç oynayacağız çok büyük bir ihtimal. Orada gümleriz Gomis-Seferovic ikilisi ile çıkarsak.

Bu macyan cikan sonuc, Midstjô Torreira yerine denenir.

Beşiktaş maçında adamın istatistikleri rezalet, ikili mücadeler ve top kapma sıfır ya da sıfıra yakın. Hücuma çıkışlarda da baya kötü.

Midstjô bu fırsatı degerlendirip Barış ve Rashitca gibi 11in degismezi haline gelebilir.
Olamaz Midstjö ilk yarıda çok kötüydü ve yerini çok kaybediyor. Torreira'yı asla kesemez. Bjk genel olarak uzun top oynadığı için oldu o istatistik.

Net şekilde takımda antreman namına birşey yok. 3. Lig takımı bile bizden daha diri ve fizikliydi. Bu teknik ekiple gram yol alamayiz. Barış girince sağ kanatsız oynadık resmen. Milli arada ne yapar ne eder matayi en az 60 dakika oynayacak seviyeye çıkaracak teknik ekibimiz olsa büyük fayda sağlarız. Malesef oda yok.

Rakip fark etmeksizin net golleri kaçırmaya devam ediyoruz. Rakip fark etmeksizin duran top golü bulamıyoruz. Dün Gomis 7 tane falan kaçırdı, sonra Levent Tüzemen bile takip edemez oldu sayıyı.

Maçı izlemedim ama gene de maç hakkında bir kaç cümle kurmak gerekirse çok pozisyona girip az gol atmaya devam ediyoruz.

Okan hocam asla pes etmeyen bir takım yaratmış ki maç bir anda 2-1 oluverdi.

Pva ve seferovic maalesef gene yetersizdi. Mata büyük kalite fakat gücü yetmiyor.

Gomisin çoktan emekliliği gelmiş ha gol atsaydı belki överdim ama golde atmadığına eminim.

Maçı izlemedim ama gene de maç hakkında bir kaç cümle kurmak gerekirse çok pozisyona girip az gol atmaya devam ediyoruz.

Okan hocam asla pes etmeyen bir takım yaratmış ki maç bir anda 2-1 oluverdi.

Pva ve seferovic maalesef gene yetersizdi. Mata büyük kalite fakat gücü yetmiyor.

Gomisin çoktan emekliliği gelmiş ha gol atsaydı belki överdim ama golde atmadığına eminim.
Guzel tespitler knk

4-4-2 dizilisine anlam veremedim.. Seferovic ve Gomis'i ayni anda oynatmak icin Mata kendi mevkisi disinda kaldi ve etkinlik gosteremedi...

Oyunculari sicak tutmak ve ilerde katki versinler yorumu benim icin tek aciklamasi

Yedek oyuncularimizda ve heleki ilk onbirden dusmus oyuncularimizda cok cok buyuk bir konsantre ve istek kayibi var...

bir yandan Okan hoca birseyler yapip net bir tavir gostermesi lazim..diger yandan daha onemlisi o ilk onbirden dusen oyuncularimiz kendileri iyi dusunup karar vermeleri lazim. ya pes deyip tamam olmuyor baska kapiya demesi lazim ya asil olan ve Galatasarayimiza "Winner" kafasina yakisan pes etmemek ve daha cok istekle herseyini verecekler.

Üst Alt