16/17 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 20 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sarper dostum git yat uyu canını sıkma bu ruhsuz futbolcular için 2020 yılına kadar bizden bir bok olmayacak belli oldu borçlar gitisin adam gibi kadro kurulsun ozaman bakarız yazık kendini strese sokma ..tir et gitsin

Hiç stresli değilim ben,2. kez olmaması gereken bir mağlubiyet ama telafisi işte ortada,17 senedir yapamadığını yap,oradan 3 puanı al gel.

Şimdiden geçmiş olsun..Şikeci ibnelerin yeni transferleri birer gol atarak maç 5-1 falan biter herhalde..

Bu takımda Sneijder-selçuk yürüyerek oynuyor.. Bruma dışında çalım atan oyuncu yok..

Sarper senden iyi politikaci olur yeminlen:D

Şimdi kendimi övmek için demiyorum,Prandelli sezonunda da diyorduk şampiyon olacağız bakın görün diye,herkes gülüyordu sövüyordu ne olmuştu sonuç?Veya geçen sene,kaç aydır diyordum kupayı alacağız rahat olun diye 5. lik hesabı yapanlara,herkes Fener bizi ezer fark atar diyordu ne oldu veya?Biraz sakin,itidalli olun.Evet bu 2. içerdeki yenilgi olmamalıydı ama telafisi var,17 senedir yapamadığını yapıp onları orada yenersen bal gibi telafi olur,hem de Fener'i elimizin tersiyle yarış dışına iteriz.

İlk 3'e giremeyeceğimiz bir sene daha. Kimse boşu boşuna mavi boncuk dagıtmasın. Kimse umutlanmasın, tek ihtimalli maç. İnşallah fark yemeyiz diyebilirim sadece.

Şimdi kendimi övmek için demiyorum,Prandelli sezonunda da diyorduk şampiyon olacağız bakın görün diye,herkes gülüyordu sövüyordu ne olmuştu sonuç?Veya geçen sene,kaç aydır diyordum kupayı alacağız rahat olun diye 5. lik hesabı yapanlara,herkes Fener bizi ezer fark atar diyordu ne oldu veya?Biraz sakin,itidalli olun.Evet bu 2. içerdeki yenilgi olmamalıydı ama telafisi var,17 senedir yapamadığını yapıp onları orada yenersen bal gibi telafi olur,hem de Fener'i elimizin tersiyle yarış dışına iteriz.

Peki haftaya fener bizi yenerse ne diyeceksin Sarper? O zamanda telafisi var bundan sonra deplasmanda her maci kazanacagiz mi diyeceksin? Iyi diyorsun hos diyorsun ama bu hocayla olmaz. Prandelliyi kovdukta sampiyonluk geldi. Durduk yere gelmedi

4-0 kaybederiz. Bi o kadar da muslera kurtarir. Bi 4 tane de fb malligindan kacirir. Biz belki bi ciliz sut kaleye cekeriz. En azindan da 2-3 agir sakat veririz her fb macinda oldugu gibi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Peki haftaya fener bizi yenerse ne diyeceksin Sarper? O zamanda telafisi var bundan sonra deplasmanda her maci kazanacagiz mi diyeceksin? Iyi diyorsun hos diyorsun ama bu hocayla olmaz. Prandelliyi kovdukta sampiyonluk geldi. Durduk yere gelmedi

Hamza varken de umudunu kesenler vardı.2-2'lik Başak maçı,2-1'lik Trabzon yenilgisinden sonra falan.

Haftaya Fener bizi yenerse,telafi yorumum daha katılaşır,ama yine öldük bittik biz demem.2010-2011'de bile öldük bittik biz demedim ben.Öldük bittik demem dediğim,şampiyonluk umudu değil,toparlarız canımız sağolsun anlamında.

Hiçkimse çıkıp beraberlik yeter demesin.Beraberlikte Fener'le aramız hem korunur hem diğerleriyle puan farkı bir kademe daha açılmış olur.Başak haftaya da kazanırsa 8 olacak misal onlarla olan fark.Galibiyet şart.Kimse berabere yeter meter demesin.En büyük sorunumuz bu.İçerde 2 maç üst üste kaybettik.Tek ama tek telafisi,buradan alınacak galibiyet.Galatasaray'dan asla umudumu kesmem ama galibiyet ancak bizi tekrardan havaya sokar.İçerde üst üste 2 maç kaybediyorsan 17 senedir yapamadığını yapıp o ezikleri yeneceksin orada.

Kimse beraberlik yeter demiyor. Olmayacak seye neden yeter diyelim 3-4 tane temiz yeriz. Reziller ordusu.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt